Get Adobe Flash player

УЧНІ  училища  ПРОТИ СНІДУ

У нього тіло зі смутку і болю,

Бо смерть людини –його втіха…

У кожному він жити хоче,

Його ім’я –підступний СНІД.

Крім веселих календарних свят, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо. У всьому світі у ці дні дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Традиція відзначати Всесвітній день боротьби зі СНІДом була покладена 1-го грудня 1988року закликом до розширення обміну інформацією з ВІЛ / СНІДу та соціальної терпимості, що пролунав на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх держав.

Людство живе у страху перед цією недугою. Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає  життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок і дітей. На планеті 40 мільйонів людей на сьогоднішній день інфіковані ВІЛ.   Цифри про чисельність заражених і хворих усе зростають…

У навчальній групі № 27, учні якої навчаються за професією «Кухар; офіціант» викладачем біології Куницькою Н.А. було проведено тренінг на тему: «ВІЛ: шляхи зараження і способи захисту».

Мета тренінгу: ознайомлення учасників зі шляхами й умовами інфікування ВІЛ та способами індивідуального захисту.

На тренінгу були з’ясовані ситуації, в яких ВІЛ не передається; також учасники дізналися, як уникнути зараження ВІЛ/СНІД.

Куницька Н.А. акцентувала  увагу на тому, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від страшної інфекції, толерантно відноситись до ВІЛ-позитивних людей і не забувати, що СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.

Бережіть своє здоров'я та здоров'я близьких вам людей!

На даний момент 30 гостей на сайті