Get Adobe Flash player

Навчально-наукова діяльність

Мовний калейдокоп «Грамотність – запорука успіху людини»

09.09.2019 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ»  до Міжнародного дня грамотності –  відбувся мовний калейдокоп «Грамотність – запорука успіху людини» метою якого було нагадати учням, що бути грамотним – важливо  та переконати присутніх в тому, що тільки читаючи можна розширити свій кругозір, збагатити словниковий запас та покращити грамотність!

Детальніше...

 

Свято Першого дзвоника

2 вересня в ДНЗ «Сквирське ВПУ»   відбулася урочиста лінійка з нагоди свята Першого дзвоника. Святково оформлене  подвір”я . Лунає  урочиста музика. Викладачі, майстри виробничого навчання,учні, їхні батьки, гості в гарному настрої.

Детальніше...

 

Педагогічна рада освітян Київщини

"Формування Людини Майбутнього - основний ціннісний орієнтир сучасної освіти"

21.08.2019 року  відбулася серпнева педагогічна рада освітян Київщини "Формування Людини Майбутнього - основний ціннісний орієнтир сучасної освіти" в абсолютно новому форматі ‹open space›, у Бучанському міському парку.

Детальніше...

 

Святковий захід з нагоди випуску

 

26 червня в ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся святковий захід з нагоди випуску 2019 року.

Детальніше...

 

Фестиваль «Ми - діти твої,  Україно!»

До Міжнародного дня захисту дітей в Пустоварівці на Сквирщині відбувався вже третій рік поспіль відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!», який своїми патріотичними настроями об’єднує дітей з різних куточків нашої держави.

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 13 гостей на сайті