Get Adobe Flash player

«Україна – єдина країна» - тема Першого уроку у 2014-2015 навчальному році

Навчальний рік у ДНЗ «Сквирське ВПУ» розпочався  з Першого уроку „Україна — єдина країна”, тема якого є особливо важливою для сьогодення. Адже події, що відбуваються в країні, ставлять перед педагогічними працівниками мету – виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, мужності й героїзму в ім’я свободи, незалежності, демократичного розвитку України, єдності її народу та цілісності території.

Реалізуючи мету та завданння уроку, учні  ознайомилися з історичним минулим України, основними державотворчими подіями становлення незалежності, ідеєю єдності нашої держави, що була найзаповітнішою мрією українців протягом багатьох сторіч, а також дізналися про подвиг українських військових і добровольців, героїзм і громадянську позицію пересічних українців у теперішній боротьбі за незалежність України.

 

Перший урок  став поштовхом до подальшої роботи з вивчення історії України, рідного краю, усвідомлення спільних цінностей української нації, викликав бажання глибше пізнати життя й діяльність видатних українців та привив почуття гордості за власний народ і рідну Батьківщину.


На даний момент 69 гостей на сайті