Get Adobe Flash player

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

«Швидше   всього   наздоганяє
та небезпека, яку зневажають»

Публіцій Сір

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні  перед освітою.

За даними Держкомстату, дорожньотранспортнi пригоди, пожежі, нещасні випадки на воді, випадкові та навмисні пошкодження, аварії, травмування в побуті тощо щорічно забирають життя десятків тисяч людей, і немала частина з них – діти…Основною причиною такого загрозливого становища с незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки, недостатня iнформованiсть щодо поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій,  вiдсутнiсть практичних навичок самодопомоги.Саме тому в  ДНЗ “Сквирське ВПУ” з 19 по 23 травня 2014 року був проведений тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності . Відповідно до тематики тижня в комплексі були проведені заходи:

- тематичні радіогазети ;

-  вікторина: «Пожежна безпека»;

- тематична виставка  рефератів,  наукової і  публіцистичної  літератури «Здоров’я народу – багатство країни»;

- виховна година на тему: «Безпека щоденного життя»;

- усний журналу: «Безпека життєдіяльності в надзвичайних ситуаціях »;

- перегляд  та обговорення відеофільмів, відео сюжетів, презинтацій з  питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ;

- зустріч   з  провідним  інспектором  Сквирського районного сектору Головного управління  Державної  служби надзвичайних ситуацій  Волинець Мариною Павлівною, яка прочитала  лекцію  на тему: « Правила безпечної поведінки в повсякденному житті».


На даний момент 22 гостей на сайті