Get Adobe Flash player

Профорієнтаційна робота ДНЗ «Сквирське ВПУ»

Відповідно до плану заходів співпраці ЗОШ міста - ДНЗ «Сквирське ВПУ» на 2013-2014 н. р. 21 травня 2014 року викладачем світової літератури Корнійчук Ніною Андрієвною в загальноосвітній школі №3 було проведено літературний захід присвячений 215-річниці від дня народження великого французького письменника Оноре де Бальзака.

Учень групи №13 - Петрусенко Валентин підготував цікаве повідомлення про життя і творчість О.Бальзака, про його «лебедине кохання» до нашої землячки Евеліни Ганської, про перебування письменника на щедрій українській землі.

Потім учні 9-А класу ЗОШ №3 з задоволенням переглянули презентацію, що підготувала учениця групи №32 Цимбалюк Марина, в якій висвітлено час перебування Бальзака в маєтку селища Верхівня.

В фіналі заходу була проведена конкурс-вікторина «Літературний ерудит», в якій прийняли участь учні  9-А класу ЗОШ №3 та учні групи №13 ДНЗ «Сквирське ВПУ», що навчаються за професією: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорії  «С», а саме:

Петрусенко Валентин;

Кондратенко Вадим;

Кучеренко Максим;

Яковлев Денис;

Гальчинський Богдан.

Даний захід було проведено з метою ознайомлення учнів зі сторінками життєвого і творчого шляху О. Бальзака, періодами його життя, які пов’язані з Україною; виховання в молоді зацікавленості до творчого спадку письменника.


На даний момент 27 гостей на сайті