Get Adobe Flash player

Засідання методичного об’єднання

керівників груп та вихователів

19 травня 2014 року відбулося чергове засідання методичного об’єднання керівників груп та вихователів гуртожитку.

Повістка денна:

  1. З досвіду роботи. Спрямування виховної роботи на формування в учнів духовних і суспільних цінностей, патріотичних та громадянських якостей (керівники груп).
  2. Пошуки нових підходів у вихованні.

З досвідом виховання в учнів національних і загальнолюдських цінностей поділилась Польгун І.В. Вона проводить різноманітну позакласну роботу, щоб виховати свідомого громадянина, патріота, людину високої культури. Учні підготували виховні години: «Я не байдужий до долі своєї країни», «Україна без війни», «Будуйте храм в своїй душі», «Засвіти свічку» і інші.

Маличенко О.М. розповіла про свої пошуки шляхів формування учнів, як особистості. Вона намагається допомогти, підтримати, захистити, розвивати учнів, готувати їх до життя.

Корнійчук Н.А. наголосила на проблемі взаємовідносин особистості й колективу групи, їх взаємовпливів, проблемі духовності учнів (втрата ідеалів попередніх поколінь, про вакуум у моральних стосунках), проблемі впливу мас-медіа на особистість.

Вдовиченко І.І. поділився досвідом навчання вихованців давати аналіз суспільно-політичнім подіям в країні і за рубежем, визначати, висловлювати, аргументувати і захищати свою позицію. Різні виховні заходи він намагається спрямувати на розвиток гуманних якостей особистості учня.

Керівники груп постійно знаходяться в процесі пошуку нових підходів до виховання учнів.

Ухвалили:

1.Всю виховну роботу спрямовувати на формування в учнів духовних і суспільних цінностей, патріотичних та громадянських якостей.

2.Працювати над пошуками шляхів нових підходів у вихованні, спрямованих на вирішенні завдання училища  на державному рівні.


На даний момент 12 гостей на сайті