Засідання методичного об’єднання керівників груп та вихователів
Get Adobe Flash player

Засідання методичного об’єднання

керівників груп та вихователів

19 травня 2014 року відбулося чергове засідання методичного об’єднання керівників груп та вихователів гуртожитку.

Повістка денна:

  1. З досвіду роботи. Спрямування виховної роботи на формування в учнів духовних і суспільних цінностей, патріотичних та громадянських якостей (керівники груп).
  2. Пошуки нових підходів у вихованні.

З досвідом виховання в учнів національних і загальнолюдських цінностей поділилась Польгун І.В. Вона проводить різноманітну позакласну роботу, щоб виховати свідомого громадянина, патріота, людину високої культури. Учні підготували виховні години: «Я не байдужий до долі своєї країни», «Україна без війни», «Будуйте храм в своїй душі», «Засвіти свічку» і інші.

Маличенко О.М. розповіла про свої пошуки шляхів формування учнів, як особистості. Вона намагається допомогти, підтримати, захистити, розвивати учнів, готувати їх до життя.

Корнійчук Н.А. наголосила на проблемі взаємовідносин особистості й колективу групи, їх взаємовпливів, проблемі духовності учнів (втрата ідеалів попередніх поколінь, про вакуум у моральних стосунках), проблемі впливу мас-медіа на особистість.

Вдовиченко І.І. поділився досвідом навчання вихованців давати аналіз суспільно-політичнім подіям в країні і за рубежем, визначати, висловлювати, аргументувати і захищати свою позицію. Різні виховні заходи він намагається спрямувати на розвиток гуманних якостей особистості учня.

Керівники груп постійно знаходяться в процесі пошуку нових підходів до виховання учнів.

Ухвалили:

1.Всю виховну роботу спрямовувати на формування в учнів духовних і суспільних цінностей, патріотичних та громадянських якостей.

2.Працювати над пошуками шляхів нових підходів у вихованні, спрямованих на вирішенні завдання училища  на державному рівні.


На даний момент 37 гостей на сайті