Get Adobe Flash player

Тиждень з охорони праці

З 22 по 28 квітня 2014 року в  ДНЗ «Сквирське ВПУ»  пройшов тиждень з охорони праці. В рамках тижня були проведені такі заходи:

  1. Конкурс учнівських малюнків, рефератів, стінгазет «Охорона праці в моєму житті».
  2. Лекція на тему: « Охорона праці на виробництві ».
  3. Проведені  виховні години  на тему: «Охорона праці, як засіб збереження життя і здоров’я людини ».

4.  Організували зустріч з представником пожежної безпеки. Лекція на тему: « Пожежа та її наслідки».

5. Провели училищну радіогазету: « Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

6. Проведений усний журнал: « Безпечна праця для людей - щаслива сім’я для дітей».

7. Проводилась інформаційно-просвітницька робота серед учнів з питань безпеки праці під час проведення занять з виробничого навчання, лабораторно-практичних занять.                                                                                                    Оформлені  інформаційні куточки до  Всесвітнього  Дня охорони праці.

Зустріч  учнів ДНЗ “Сквирське ВПУ”  з  провідним  інспектором Сквирського районного сектору Головного управління  Державної  служби надзвичайних ситуацій  Волинець Мариною Павлівною.


У  рамках  проведення  тижня  охорони  праці  та безпеки життєдіяльності  23 квітня 2014 року відбулася  зустріч  учнів ДНЗ “Сквирське ВПУ”  з  провідним  інспектором Сквирського районного сектору Головного управління  Державної  служби надзвичайних ситуацій  Волинець Мариною Павлівною,  яка прочитала лекцію на тему: “Пожежа та її наслідки”.  Вона  зауважила, що   проблема боротьби з пожежами та загибеллю людей на них в Україні набуває загальнодержавного, загальнолюдського характеру, бо від вогню та   наслідків  надзвичайних ситуацій страждає держава в цілому і кожна людина  зокрема.   Особливе занепокоєння викликає той факт, що у вогні гинуть діти.   Так, з початку року   в  Київській області сталося 837 пожеж, загинуло 47 осіб (з них 5 дітей).  Марина Павлівна  розповіла про причини виникнення  пожеж,  правила поведінки під час пожежі та надання першої допомоги при опіках , наголосивши, що вогонь супроводжує людину на всьому шляху розвитку цивілізації і є її другом, але якщо він потрапляє у невмілі руки, то може стати грізним ворогом.   Учні  дійшли  висновку, що пожежі легше запобігти, ніж її гасити.

На даний момент 27 гостей на сайті