Get Adobe Flash player

Відкритий урок з географії викладача

Власенко Людмили Вікторівни

26 березня 2014 року Власенко Людмила Вікторівна провела відкритий урок з географії на тему: «Загальна характеристика країн Європи, характеристика господарства країн та значення інтеграційних процесів у його формуванні».

Мета уроку – розширити уявлення учнів про склад Європи, особливості розміщення та формування населення цих країн, охарактеризувати загальні риси господарства країн Європи, визначити значення інтеграційних процесів у формуванні господарства регіону.

Протягом уроку викладач розкрила актуальні питання розвитку країн Європи, звернула увагу на сучасні інтеграційні процеси, що відбуваються в Європі та наголосила на важливому значенні євроінтеграції для держави Україна.

Для кращого засвоєння учнями навчального матеріалу використано: випереджаюче навчання, евристична бесіда та мультимедійні технології. Присутні на уроці отримали великий об’єм інформації про економічний розвиток країн Європи і підтримали бажання вступу України до Європейського Союзу.На даний момент 35 гостей на сайті