Get Adobe Flash player

Відкритий урок з світової літератури викладача

Корнійчук Ніни Андріївни

Габріель Гарсіа Маркес – колумбійський письменник, лауреат Нобелівської премії. Органічне поєднання буденного й фантастичного як характерні риси «магічного реалізму» в оповіданні «Стариган з крилами».

Таку тему мав відкритий урок з світової літератури, проведений 12 березня 2014 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Мета уроку – поглибити знання про латино-американську літературу на прикладі творчості Габріеля Гарсіа Маркеса, проаналізувати його оповідання «Стариган з крилами», визначити філософсько-етичний смисл твору та особливості «магічного реалізму», виховувати любов і повагу до оточуючих  нас людей.

Викладач Корнійчук Ніна Андріївна провела урок в формі дискусії. Учням були запропоновані запитання в яких гармонійно поєднувався сюжет оповідання з актуальними для сьогодення проблемами моральності людських стосунків, що дає можливість не тільки глибоко проаналізувати твір, а й задуматися над проблемою «дефіциту» моральності. Таке спілкування  спонукало до прояву взаємоповаги, терпіння, толерантності по відношенню до оточуючих.

В кінці уроку учні зробили висновок, що Габріель Гарсіа Маркес зображує людське суспільство, в якому не має місця янголам, бо в ньому панують корисливість, розрахунок, байдужість. Людство має духовно зцілитись, одуматись, згадати про вічні цінності і врятувати янголів (врятувати Бога і духовність в собі).


На даний момент 36 гостей на сайті