Get Adobe Flash player

Тиждень інформатики

Щоб дійти до мети,

треба, перш за все, іти.

Оноре де Бальзак

З 03.02.14 р. по 07.02.14 р. в ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбувся тиждень інформатики. Розпочався тиждень радіогазетою «Міжнародний день безпечного Інтернету».

У рамках тижня відбулися багато цікавих заходів, зокрема:

1)    Інтелектуальна гра «Ми знаємо, ми вміємо» між учнями групи №32

2)     Турнір знавців інформатики (між учнями груп 31, 32, 33)

3)    Конкурс – гра «Інформаційні пазли» (група №63 з професії «Електрогазозварник»)

4)    Виховна година «Твоя інформаційна безпека в Інтернеті» ( група 32)

5)    Перегляд відеоматеріалів «Правила інтернет-безпеки»

6)    Тематична виставка – публікацій «Інтернет-безпека»

7)    Виставка стінгазет «Інформаційні технології в Україні»

8)    Конкурс кросвордів « У світі інформатики»

Всі учні прийняли активну участь у проведенні тижня. У інтелектуальній грі  перемогу отримали: І місце - Гончарук Дмитро, ІІ місце- Волинець Сергій, ІІІ  місце– Цимбалюк Катерина.

Турнір знавців інформатики визначив кращих між учнями І-ІІІ курсів з професії «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», перемогу отримали учні ІІ курсу-група №32.

З метою розширення знань учнів з питань безпеки в Інтернеті та оволодіння навичками безпечного використання глобальної мережі була проведена виховна година «Твоя інформаційна безпека в Інтернеті», яку підготувала майстер виробничого навчання Пилюта Тетяна Пилипівна. В учнів залишилися незабутні враження про безпеку в мережі та правила Інтернет - безпеки.

Під час проведення тижня відбувся конкурс стінгазет «Інформаційні технології в Україні». Найкраща стінгазета – Дзери Віти (гр. №32). У конкурсі  публікацій «Інтернет - безпека» переміг Семенчук Олександр (гр. №32).

На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами та подяками за активну участь в проведенні тижня інформатики.


На даний момент 48 гостей на сайті