Get Adobe Flash player

Тиждень історії

В період з 22 по 29 січня в ДНЗ «Сквирське ВПУ» пройшов предметний тиждень історії. Мета проведення – виховувати національну свідомості учнів , формувати  риси  громадянина Української держави, виховати  повагу та любові до Батьківщини та її історії.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – інтелектуально – розважальна гра « Аукціон знань» між учнями групи №11 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва » та групи №31 з професії «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». В ході проведення тижня історії проходила робота над проектом  « Соборна мати Україна», учасники проекту учні 33,32, 31 груп, підготували презентації, які відображали шляхи творення української держави. Незабутні враження залишилися в учнів 11 групи від виховного заходу присвяченому Дню Соборності України «Соборна. Сильна. Вільна»,  який підготували і провели учні групи разом з класним керівником Вдовиченко Іриною Володимирівною. Протягом заходу учні мали змогу познайомитися з історією виникнення свята, із значенням Дня Соборності для нашої держави, демонструвалися фрагменти документальних фільмів, які  пов’язані з подіями того часу.

Була  проведена учнівська наукова конференція «Голокост. Уроки історії”, з елементами перегляду відеофільму про концтабори, який не залишив жодного учня байдужим до цієї трагедії. Для всіх шанувальників історії проведений конкурс кросвордистів « Кращий знавець історії» , де учні продемонстрували свої знання з історії України та всесвітньої історії. Для участі були запрошені представники  від кожної групи.

Тиждень історії закінчився годиною спілкування  «Вони загинули за Україну», на якій були присутні учні 33 групи. Під час заходу учні ознайомилися з фотоматеріалами та документами, в яких йдеться мова про події 29 січня 1918 р., прозвучали вірші, переглянули презентацію.

Під час проведення тижня історії відбувся конкурс стінних газет приурочений річниці Соборності України. Щодня звучали радіогазети з тематичними повідомленнями, присвячені історичним подіям що відбулися у січні місяці.

В кабінеті історії оформлена тематична виставка документів та фотоматеріалів до Дня Соборності, на якій учні мали змогу детальніше ознайомитися з передумовами та причиною проголошення Соборності України. На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами та подяками за активну участь в проведенні тижня історії.


На даний момент 40 гостей на сайті