Get Adobe Flash player

Тиждень світової літератури та художньої культури

«Духовне життя людини

повноцінне лише тоді,

коли вона живе у світі гри,

казки, музики, фантазії, творчості»

(В.О.Сухомлинський).

Нещодавно в ДНЗ «Сквирське ВПУ» пройшов  тиждень світової літератури та художньої культури, який підготувала викладач  Корнійчук Ніна Андріївна.Проведення предметних тижнів в навчальному закладі дає можливість зацікавити учнів, привити їм любов до свого предмету, а головне – залучити до процесу пошуку.

Розпочався тиждень радіогазетою, яка була присвячена Різдвяним святам. Учениця гр. № 32 Мельник Альона розповіла про звичаї та обряди українського народу, пов’язані з Різдвом Христовим.

Важливим фактором під час проведення предметного тижня був принцип активності учнів. Їх знання, розумовий, духовний та культурний розвиток.

В рамках тижня відбувся «Інтелектуальний марафон» між учнями гр. № 12 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та гр. № 32 з професії «Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Гра була напруженою і захоплюючою, хотілося б сказати: «Перемогла дружба», та все ж кращий результат показала команда гр. № 12, в складі якої були учні: Хмара Владислав, Носанчук Олександр, Середа Владислав, Служавий Віталій.


Цікавим і захоплюючим був конкурс розгадування кросвордів: «Імена коханих жінок у світовій літературі». Кращі результати у цьому конкурсі показали учні: Карімова Тетяна – гр. № 31, Мороз Алла гр. № 31 та Довженко Валентина  – гр. №33.

Для тих, хто захоплюється літературою, мистецтвом, живописом, хто прагне поринути у світ поезії, дізнатись про різні етапи її розвитку була проведена «Зустріч за круглим столом», де було заслухано повідомлення учнів про життя і творчість Рудакі, Омара Хайяма, Фірдоусі (Давньосхідна поезія) та розглянуто особливості розвитку музики, скульптури, архітектури, живопису в епоху Відродження.

Предметний тиждень закінчився, та хочеться вірити, що зерно любові до літератури, до рідного краю проросте в душах учнів.


На даний момент 35 гостей на сайті