Get Adobe Flash player

Відкритий урок майстра виробничого навчання

Чорного Володимира Михайловича

14 листопада 2013 року на учбовому господарстві відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст    сільськогосподарського виробництва» у групі №11. Тема даного заняття – Постановка на зберігання сільськогосподарських машин. Мета уроку – закріпити знання та уміння учнів в постановці на зберігання плугів, культиваторів, сівалок, причепів.

Майстер виробничого навчання Чорний Володимир Михайлович дотримався структури уроку. Вдало провів вступний інструктаж, розділив групу на чотири ланки по робочих місцях, на яких виконувалися операції по постановці  на зберігання плуга, культиватора, сівалки, причепа.

Під час виконання завдання учнями  майстер проводив цільові обходи робочих місць, перевіряв дотримання послідовності виконання дій згідно інструкційних карток, проводив поточний інструктаж. В кінці уроку проведений заключний інструктаж та підведені підсумки з аналізом виконаних робіт. На даному занятті учні практично закріпили знання набуті на уроках теоретичного навчання.


 

На даний момент 26 гостей на сайті