Get Adobe Flash player

Семінар методистів професійно – технічних навчальних закладів Київської області

на тему: «Забезпечення професійної майстерності педагогічних

працівників шляхом використання елементів технології коучингу»

12 жовтня 2017 року на базі державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» був проведений семінар методистів професійно – технічних навчальних закладів Київської області на тему: «Забезпечення професійної майстерності педагогічних працівників шляхом використання елементів технології коучингу».

Семінар відкрила перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації – Славінська О.В. Вона коротко розкрила питання про економічний розвиток району, питання співпраці роботодавців району з випускниками та учнями ПТУ та розвиток Сквирського вищого професійного училища в контексті прийнятого Закону України «Про освіту»

Перед присутніми виступили Стасєєва М.А. – в.о. директора НМК ПТО у Київській області та Уманська Л.М.. – методист НМК ПТО у Київській області з питанням «Розвиток професійної освіти в контексті положень прийнятого Закону України «Про освіту». В ході доповіді та обговорення були окреслені питання про роль, розвиток і можливості освіти в системі ПТО, а також перспективи впровадження інноваційних технологій в процесі навчання та виховання учнів.

В ході роботи семінару перед методистами навчальних закладів виступили Зубець В.О. та Юрченко В.М. – методисти НМК ПТО у Київській області з питаннями: «Моніторинг проведення державної кваліфікаційної атестації: результати першого етапу», «Управління проектами у рамках підготовки до обласного методичного заходу «Калейдоскоп педагогічних ідей»: цілі, завдання, структура».

По закінченні теоретичного блоку засідання всі учасники взяли участь у практичному блоці семінару. Перед присутніми виступила Бородієнко О.В. –  завідувач лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат географічних наук, доцент. З питанням «Коучинг як інноваційна педагогічна технологія». Олександра Володимирівна як тренер розкрила питання про можливості «коучингу» та його роль в процесі спілкування, навчання і виховання учнів. Навела приклади розвитку «коучингу» в Україні та запропонувала послуги з впровадження даних технологій в навчальних закладах профтехосвіти.

На даний момент 10 гостей на сайті