Get Adobe Flash player

Засідання методичної комісії викладачів

предметів природничо-математичної підготовки,

фізичної культури та захисту Вітчизни

04 вересня 2017 року відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту Вітчизни з повісткою денною:

1.Круглий стіл на тему: «Діяльність методичної комісії – потужний фактор педагогічного впливу на формування компетентностей креативної особистості викладача».

Під час засідання круглого столу  викладачі визначились з основними спрямуваннями в роботі методичної комісії навчального закладу.

Голова методичної комісії Куницька Н.А. відмітила, що  методична робота – це відповідна система індивідуальної і колективної діяльності викладача, що спрямована на підвищення його професійної компетентності, передусім з фахового предмета та методики його викладання.

Головне завдання методичної комісії викладачів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та Захисту Вітчизни є координація науково-методичної та організаційної роботи, яка б сприяла впровадженню найбільш ефективних методів і форм роботи для удосконалення навчально – виховного процесу як передумови зростання інтересу учнів до навчання та запобігання низької успішності учнів; застосування найрізноманітніших методичних прийомів, які відповідають змісту навчального матеріалу і стимулюють пізнавальну діяльність учнів.


Голова методичної комісії    Н.А.Куницька

 

На даний момент 23 гостей на сайті