Get Adobe Flash player

Про методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році


Навчально-методичний кабінет Київської області при підготовці матеріалів до Першого уроку рекомендує на вибір навчального закладу наступну тематику і перелік методичних ресурсів.

Враховуючи актуальність питання асоціації України з Європейським Союзом, інтеграції українського суспільства у  європейську систему цінностей,    на      виконання Указу   президента     України   від   26 травня

2017 року   № 146 «Про заходи, пов’язані із запровадженням Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України» пропонуємо пов’язати Перший урок з темою Євроінтеграції України. (Додатки 1, 2)

З метою підготовки молоді до свідомого вибору професії, знайомства новоприбулого контингенту з досягненнями, досвідом роботи та творчими здобутками колективів навчальних закладів наступною рекомендованою темою може бути тема  «Ми – талановиті». Для її реалізації пропонуємо запросити учнів старших курсів провести майстер-класи з обраних професій, цікаві вікторини, запросити учнівську молодь у майстерні, на виробництво тощо. Використовуючи відео, презентаційні матеріали про навчальний заклад рекомендуємо залучити  учнів-переможців фахових конкурсів, олімпіад, талановиту молодь.

Інформацію про проведену роботу просимо висвітлити на сайтах навчальних закладів і сайті навчально-методичного кабінету НМК ПТО у Київській області.

На даний момент 46 гостей на сайті