Get Adobe Flash player

Методична робота

Засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту Вітчизни

03 червня  2019 року відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту Вітчизни.

Детальніше...

 

Методичне засідання професійно-практичної підготовки

24.05.19 р. в ДНЗ «Сквирське ВПУ»  було проведено методичне засідання професійно-практичної підготовки з питань підведення підсумків та виконання програм. А також про співпрацю з Литовською фірмою ROVAS.

 

Засідання методичної комісії викладачів

предметів суспільно-гуманітарної  та соціально-економічної підготовки

25 квітня 2019 р. відбулось засідання методичної комісії викладачів предметів суспільно-гуманітарної  та соціально-економічної підготовки.

Детальніше...

 

Засідання методичної комісії

викладачів предметів природничо-математичної підготовки,

фізичної культури та захисту Вітчизни

22 квітня 2019 року відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів природничо-математичної підготовки, фізичної культури та захисту Вітчизни.

Детальніше...

 

Тиждень фізики та астрономії

Відповідно до плану роботи навчального  закдаду з 08.04.2019 року по 12.04.2019 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ»  був проведений тиждень фізики та астрономії, з метою розширення знань учнів з предмету, активізації позакласної роботи та роботи з обдарованими і здібними учнями в закладі.

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 13 гостей на сайті