Get Adobe Flash player

Тиждень історії

В період з 23 по 30 січня в ДНЗ «Сквирське ВПУ» пройшов предметний тиждень історії.

Епіграфом слугували слова  В. Ключевського: «Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого».

Мета проведення– виховувати національну свідомості учнів , формувати  риси  громадянина Української держави, виховати  повагу та любові до Батьківщини та її історії .

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих, змістовних  розвиваючих, узагальнюючих заходів, що продемонстрували , знання, вміння та навички всіх учасників тижня. Всі заплановані заходи були виконані.

Серед них:

-         Радіогазети: «22 січня – День Соборності та Свободи України», «Крути траедія та подвиг»;

-         Історична вікторина « Найрозумніший »;

-         Тематична виставка присвячена Дню Соборності України ;

-         Перегляд відеоматеріалів про події 22 січня 1919 р. та перегляд документального фільму «Концтабори» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту;

-         Учнівська наукова конференція «Безсмертна сила людського духу» присвячена Міжнародному дню пам’яті жертв  Голокост;

-         Захист проекту  «Країна в якій я живу»;

-         Конкурс кросвордистів «Кращий знавець історії»;

-         Конкурс на кращу історичну стінгазету, реферат, кросворд та інші.

Програма тижня була насиченою, адже завдання було не просто оцінити рівень історичних знань, а й дати максимум нових знань і вражень, позитивних емоцій.


І як підсумок – вітання переможців, високий рівень знань та умінь, кмітливість, винахідливість, допитливість у вивченні та досліджені історичного минулого проявили: команда учнів групи № 15переможці історичної вікторини;  учні групи 26 Пасічник Олександр та Бондар Назарій з групи 16 у конкурсі кросвордистів;  учні групи 26 під час проведення учнівської наукової  конференції «Безсмертна сила людського духу» присвячена Міжнародному дню пам’яті жертв  Голокосту, учні групи 25 під час захисту проекту  «Країна в якій я живу», та в підготовці і проведенні вечора – памяті  «Бій під Крутами – символ героїзму та відданості Українській державі», а також учениця групи 25 Олексюк Лілія, яка відповідала за проведення радіогазет та музичного супроводу заходів.

На даний момент 20 гостей на сайті