Get Adobe Flash player

Засідання методичної комісії

викладачів предметів

професійно – теоретичної та загальнопрофесійної підготовки

31 жовтня 2016 року відбулося засідання методичної комісії викладачів предметів професійно – теоретичної та загальнопрофесійної підготовки.

На порядок денний було винесено слідуючі питання.

З питанням «Евристичні методи навчання і розвиток нестандартного мислення професійної творчості учнів» виступив Мошинський В.А. Ним було підкреслено, основними мислительними операціями є аналіз і синтез. Мислення характеризується постійними переходами від конкретного до абстрактного, від часткового до загального. Систематична робота з розвитку мислення здійснюється на всіх етапах навчання. Перехід від незнання до знання, від неповного знання до повнішого, від неточного до точного, від невміння до вміння відбувається у процесі різноманітних мислительних операцій, чому в значній мірі сприяють евристичні методи навчання.

Мухін Ю.В. виніс на розгляд і затвердження методичні вказівки для проведення поетапної атестації з професії кухар 3 – го розряду, а Джус С.О. - методичну розробку на тему: «Формування позитивних рис характеру учнів ПНЗ у навчально – виховному процесі».

  1. Розгляд і затвердження методичної розробки на тему: «Формування позитивних рис характеру учнів ПНЗ у навчально – виховному процесі» (Джус С.О.).

На даний момент 35 гостей на сайті