Get Adobe Flash player

4 жовтня – Всесвітній День тварин

4 жовтня — прекрасний привід проявити любов до братів наших менших, адже саме в цей день відзначають Всесвітній день тварин. Це свято шанують не тільки представники природоохоронних організацій, а й просто звичайні люди, в житті яких тварини займають особливе місце.

День тварин проводиться з метою підвищення свідомості суспільства щодо необхідності захисту нашого з вами навколишнього середовища, а так само з метою підвищення активності у сфері захисту тварин, якої потребують не тільки тварини дикої природи, а й наші домашні улюбленці.

Крім того, День тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

З нагоди  відзначення Всесвітнього Дня тварин  не залишилось осторонь  і  ДНЗ “Сквирське ВПУ”. Так , прослухавши  радіогазету “Історія виникнення Міжнародного дня безпритульних тварин»  учні дізналися   історію виникнення  цього святкування.    Цікавими  були усний журнал “Тварини на сторінках Червоної книги ”; пізнавальна година « У світі диких тварин» та біологічна вікторина «Цікавинки про тварин». Було поведено конкурс стінних газет « Зникаючі види фауни», «Живий світ України», «Фауна Карпат», а також учні навчального закладу переглянули фільм «Один рік із життя тварин».


Активну участь прийняли учні групи № 16 ; №26; №36;№15.

Викладач біології Куницька Н.А.

На даний момент 57 гостей на сайті