Get Adobe Flash player

День знань

Швидко промайнула літня пора, сезон канікул та відпусток і ось уже перше вересня радісно кличе за свої парти учнівську молодь. Навчальні заклади радісно розкриють двері для молодих студентів та учнів, які будуть здобувати знання та освоювати нові робочі професії на величезному ринку праці.

На порозі нового 2016 – 2017 навчального року ДНЗ «Сквирське ВПУ» відкриває свої двері для молодого покоління. В новому навчальному році на базі училища відкрито нову професію «Столяр» і створено всі умови для того, щоб учні могли здобувати  та вивчати цю професію. Так за короткий період було реконструйовано та створено нову сучасну столярну майстерню з верстатами та станками для обробки деревини.

На базі професії «Кухар» працює сучасна кухня – лабораторія оснащена новітнім обладнанням та робочими місцями. Відкрито барну стійку для проведення практичних занять з професії «Офіціант».

Переобладнано клас «Трактори» та автослюсарну майстерню.

В головному навчальному корпусі проведено ремонт усіх класних кімнат та відкрито мультимедійний кабінет, оснащений комп’ютерною технікою з підключенням до Інтернету, для проведення сучасних інноваційних уроків для учнів та засідань педагогічного колективу.

1 вересня 2016 року ДНЗ «Сквирське ВПУ» радісно розкрило двері для своїх учнів.


В кожній групі училища було проведено перший урок на тему «Від проголошення Незалежності до нової України».


На даний момент 29 гостей на сайті