Get Adobe Flash player

25 травня 2012 року відбулася велика подія в Державному навчальному закладі «Сквирське вище професійне училище» - випускний бал 140 найкращих учнів 2012 року. Вони здобули різноманітні та важливі професії: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;   слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів; оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; електрогазозварник; плодоовочівник, квітникар; слюсар з ремонту автомобілів та експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва. Привітання були надані директору ДНЗ «Сквирське ВПУ» Олександру Сергійовичу Пасічнику, який привітав випускників з найочікуванішим для них днем, побажав їм успіху, натхнення та перспективи в житті, щоб завжди пам’ятали про свою другу домівку де їх завжди з радістю чекають.

Ось і настала хвилююча мить вручення випускникам атестатів про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітник. Слово, для зачитання наказу, про відрахування, та вручення дипломів учням, надається – заступнику директора з навчальної роботи Людмила Вікторівна Власенко.

Директор закладу нагородив учнів III курсу групи №39 професії оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерсь бухгалтерських даних: Юлію Пасічник – золотою медаллю, Євгенія Карачевцева – срібною медаллю, Аліні Беліцькій вручив диплом з відзнакою.

Від імені випускників із словами вдячності для всього училища звернулись Сергій  Гурський, Микола Косенко, Сергій Ковмір, Юлія Пасічник, Ілона Дякова, Ірина Кухар, Сергій Грипич та Назар Штундер.

Велика концертна програма випускного балу завершувалася за участю танцювальних колективів «Сквиряночка», «Малятко» ДНЗ №2 з номерами «Спортивні розваги», «Перші побачення», випускників минулих років Ірини Максименко, Ірини Ятел, лауреата Міжнародного конкурсу естрадної пісні «Травневий зорепад» 2010 року Олег Дацко, учениці I курсу Ірини Кондратюк, випускників училища Ілони Дякова, Володимира Букіна, випускника Білоцерківського медичного коледжу Віктора Янчука та художнього керівника Аліни Пеклін. Завершальна фінальна пісня «Выпускной» під гучні оплески та феєрверки виконала Ірина Кондратюк.

Випускники! Завжди звертайтеся до нас за допомогою та приходьте в гості, ми завжди будемо чекати вас у нас в училищі. Успіху, нехай щастить.

 

 

 

На даний момент 57 гостей на сайті