Get Adobe Flash player

Тиждень охорони праці та знань

з основ безпеки життєдіяльності

З 23 по 27 квітня 2018 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» пройшов Тиждень охорони праці та знань з основ безпеки життєдіяльності.

Впродовж Тижня класними керівниками та майстрами виробничого навчання були проведені години спілкування у навчальних групах на тему: «Основні заходи щодо запобігання нещасних випадків на виробництві».

Проблемам безпеки в побуті була присвячена тематична бесіда з учнями, проведена інженером з ОП Прокопенко Н.О., яка повідомила , що 28 квітня відзначається  Всесвітній день охорони праці, у 2018 році він проходить під девізом «Захищене і здорове покоління».

В рамках Тижня відбулася зустріч учнів з рятувальником Сквирського районного сектору Ніколенко Л.В. та представником Національної поліції Котюк Д.Г. Вони розповіли про правила безпечної поведінки, дотримання правил пожежної безпеки, та про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів, про відповідальність неповнолітніх за паління в громадських місцях.

В гуртожитку вихователі Збаращенко А.В. та Цимбалюк Н.М. прочитали лекцію на тему: «Заходи безпеки при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами». По завершенню лекції  учням вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки.

Сестра медична Лінчук О.В. провела практичний тренінг: «Надання долікарської допомоги при нещасних випадках». Учні засвоїли послідовність дій при наданні допомоги та мали змогу спробувати застосувати теоретичні знання на практиці. Головне правило, що запам’яталось учням: «Не нашкодити».

Жваво пройшло обговорення переглянутих відеофільмів, відеосюжетів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Протягом Тижня проводились інформаційно-просвітницька робота серед учнів з питань безпеки праці під час проведення занять з виробничого навчання, лабораторно-практичних занять.

Питання охорони праці та безпеки життєдіяльності завжди актуальні. Саме тому серед пріоритетів навчального закладу -  наполеглива, планова послідовна та неперервна робота, на яку націлений весь колектив ДНЗ «Сквирське ВПУ».

На даний момент 13 гостей на сайті