Get Adobe Flash player

22 квітня – Всесвітній День Землі

«Нехай земля квітує всюди –

природу збережімо люди»

За рішенням ООН щорічно 22 квітня народи всього світу відзначають Всесвітній день Землі. Цей день направлений проти жорстокого, варварського і нерозумного використання природних ресурсів Землі.

Земля - наш дім, наша мати і ми нерозривно з нею пов'язані: як ми до неї ставимось - так і вона до нас.

День Землі нагадує усім, що дії кожної людини можуть багато змінити, що коли мешканці одного міста подбають, аби природа навкруги була здорова, повітря і вода чисті, живі істоти процвітали, то кількість світових проблем зменшиться.

Щоб привернути увагу учнів до проблем довкілля, розширити їхні знання про екологію, екологічні біди нашої країни, показати шляхи покращення стану навколишнього середовища, формувати дбайливе, чуйне ставлення до природи, її багатств, розвивати естетичні смаки був проведений усний журнал, присвячений Міжнародному Дню Землі учнями групи 27 під керівництвом викладача біології Куницької Н.А. Також був проведений конкурс стінгазет, плакатів, лозунгів, де було проілюстровано як позитивну так і негативну роль впливу людини на природу та довкілля; перегляд презентації і документального фільму «Вони не повинні зникнути».

Не будьте байдужими до природи! Пам’ятайте: нас багато, а Земля одна.

На даний момент 27 гостей на сайті