Get Adobe Flash player

Виховна година

«Небесна сотня -Герої не вмирають»

У нашій пам’яті Ви назавжди лишились,
Історія одна, і Ви – її частина.
Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились,
І молимось: за Вами – ненька Україна!......

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне  у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.  Тому і ми  не могли  не вшанувати пам’ять усіх Героїв , які поклали свої голови за наше майбутнє  у  цей трагічний час .

На виховному заході, який відбувся в стінах нашого закладу 19 лютого 2018 р.учні та викладачі, ще раз згадали про події, які розгортались з 18-20 лютого 2014 р.на вул. Інститутській, Грушевського,на Європейській площі, майдані, Маріїнському парку. Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито. Серед них  студенти, викладачі, вчителі, науковці, художники,архітектори та багато інших людей,які життям викупили свободу для мільйонів українців.Безсмертні душі вбитих відішли в небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті.

Ця ціна показує нам, що ми здобуваємо щось безцінне,ми відвойовуємо власну розтоптану гідність, Богом нам дану і свідчимо про неї світові.

Учні проглянули відеоролики про вище сказані події, декламували віршовані рядки в яких відображалась вся біль і трагедія людських душ,але разом з тим і надія на краще майбутнє.

Війна, яка триває зараз – це не жахливий сон, а страшний період нашої історії. Сьогодні молодь стає тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє.  Ми говоримо  про  війну, про солдатів, які зараз боронять незалежність нашої держави для того, щоб життя продовжувалось, щоби світило сонце і сміялись українські діти на своїй рідній Україні!

Ми не маємо жодного права опускати зараз руки, зневірюватись у своїй силі духу. Кожному  з  нас необхідно  усвідомити,  за  що  боролися  учасники  Євромайдану  і  заради  чого пожертвувала своїм життям «Небесна сотня». Наша Україна горда  від того, що  зуміла  виховати  людей,  здатних  об’єднатися  на  Майдані,  здобути  волю, вибороти  справедливість.  Ми  заявили  про  себе,  як  про  велику  націю,  гідну зайняти достойне місце у світовій спільноті.

З лампадками в руках та хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять загиблих, положили  квіти до пам’ятника, який  знаходиться на площі міста зі словами…………

Слава Україні! Героям слава!

Класний керівник: Польгун Ірина Василівна

На даний момент 15 гостей на сайті