Get Adobe Flash player

«Соборність і злагода – умови

процвітання України»

22 січня 2018 року в навчальному закладі з нагоди відзначення  Дня Соборності  України  відбувся урок пам’яті «Соборність і злагода – умови процвітання України».

Учні групи № 25 прийняли активну участь в підготовці та зборі інформації до уроку.

Мета : виховання національної свiдомостi учнів i людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та Любові до Батьківщини.

Щороку 22 січня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, які боролися за об’єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Учні виступили з доповіддями, переглянули презентацію та документальний фільм « Злука. День соборностіУкраїни ( з циклу Перемоги України)1.

Учні заслухали і обговорили притчу. Якось батько зібрав синів і сказав: «Сини мої! Живіть у мирі й злагоді, і тоді жоден ворог вам не страшний, ніхто не зможе вас здолати». Сини стали заперечувати. Кожен вважав, що зуміє побороти ворога самотужки. «Невже ви думаєте, що здолаєте ворога, коли кожен із вас, як та гілка, яку вітер хилить у різні боки, а як сильніше дмухне – то й зламає? – мовив батько. – Ось спробуйте зламати цей пучок гілля. Що, не можете? Тож запам’ятайте: нікому ще не вдалося перемогти людей, які тримаються одне за одного, як ці гілки».

Захід разом із учнями підготувала викладач історії Вдовиченко Ірина Володимирівна.

На даний момент 4 гостей на сайті