Get Adobe Flash player

Семінар на тему

«Науково – методичний супровід впровадження елементів дуального навчання

в закладах професійно – технічної освіти»


14 грудня 2017 року на базі державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» було проведено педагогічний коучинг для заступників директорів з навчально – виробничої роботи закладів професійної (професійно – технічної) освіти Київської області.

Семінар проводився по темі: «Науково – методичний супровід впровадження елементів дуального навчання в закладах професійно – технічної освіти». В ході роботи засідання були заслухані та обговорені ряд питань. Зокрема:

  1. «Дуальна освіта як відповідь на виклики сьогодення: міжнародний досвід та реалії сучасної України» та «Перспективи впровадження елементів дуальної форми навчання у закладах ПТО Київщини у 2018 – 2021 роках» - Стасєєва М.А.
  2. «Реалізація дослідно – експериментальної роботи Всеукраїнського рівня «Професійна підготовка кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної форми навчання» - Брезіцька В.В.
  3. Співпраця закладу професійно – технічної освіти Київщини та підприємства: практичний досвід впровадження елементів дуальної форми навчання у закладах ПТО» - Сінкевич І.О.

Після закінчення семінару всі присутні були ознайомлені з виставкою робіт і напрацювань учнів, що були виготовлені під час виробничого процесу, та відвідали нову бенкетну залу, створену власними силами адміністрації і  працівниками закладу для навчання та оволодіння знань з професії «Офіціант».

На даний момент 20 гостей на сайті