Get Adobe Flash player

Перший урок

1 вересня  2017 року в навчальній групі 16, учні якої навчаються за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;  водій автотранспортних засобів категорії «С»»,  пройшов перший урок на тему: Європейська інтеграція України

Такі цінності як свобода,

справедливість чи мир – це мета,

а Європа – це лише засіб їх втілення

Тімоті Ґартон Аш

Мета: сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї народів, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу, сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді, формувати моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю.

Класний керівник розповіла про історичний шлях формування європейської спільноти.  Запропонувала учням висловити власні думки про те,чи потрібен нам ЄС, що він нам дасть. Учні прийняли участь у вікторині «Що ми знаємо про ЄС?»

Разом з класним керівником крокували до Європи. Учні отримали  шаблони стопи, на яких написали відповідь  на питання « Що необхідно, щоб наблизитися до європейської спільноти?»

Підсумувала урок класний керівник. Отже, ми переконалися, що Україна – держава європейська. Вона представлена в усіх європейських організаціях, співпрацює з ЄС, громадяни України працюють у країнах Європи. Україна має своє мистецтво, яке має європейський характер.

Україна є частиною Європи. Ми повинні все робити, аби прискорити вхід у європейську співдружність. А це можливо лише за умови, що разом будемо збагачувати Україну, дбати про її авторитет, підвищувати добробут громадян.

На даний момент 10 гостей на сайті