Get Adobe Flash player

Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!»

01 червня 2017 року в Сквирському районі, с.Пустоварівка, був проведений Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!» У відкритті фестивалю брали участь діти з усіх куточків України, почесні гості та делегації. Фестиваль відкрила дружина президента України Марина Порошенко.

Святкування почалися від Меморіалу Героям Другої світової війни та героям АТО з мітингу та покладанням квітів до Меморіалу. Учасники фестивалю пройшли урочистою ходою до навчального закладу, де було закладено «Сад миру», в якому взяла участь Перша Леді України. Після цього усі учасники фестивалю були присутні на відкритті свята та були  його активними учасниками.

ДНЗ «Сквирське ВПУ» також взяло активну участь у  проведенні та святкуванні фестивалю. Навчальний заклад представив свою продукцію та вироби виготовлені учнями училища. Зокрема широким асортиментом продукції власного виробництва порадували учні училища з професії «Кухар». Закладом були представлені: випічка,  пироги, смаколики, м’ясні та рибні делікатеси. З цієї ж професії проводився майстер – клас «Карвінг на овочах». Також були представлені майстер – класи та виставки робіт з «Різьблення по дереву» та безконтактного випалювання «Фігури Ліхтенштейна». Зокрема, із останньої номінації , яку проводив старший майстер училища Вітюк С.В., журналісти телеканалу «ТV Експрес» провели з’йомку повного процесу випалювання і оздоблення виробу та взяли інтерв’ю у Сергія Васильовича.

На святі була присутня та відвідала виставку навчального закладу Директор департаменту освіти і науки Київської обласної держадміністрації Рогова Віра Борисівна, яка в свою чергу високо оцінила професіоналізм та підготовку закладу до фестивалю.


На даний момент 17 гостей на сайті