Get Adobe Flash player

День відкритих дверей

День відкритих дверей для нас — справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою учнівською молоддю України. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо усіх зазирнути вперед, побачити реальне учнівське життя і уявити себе частиною великої училищної родини.

Кілька сотень майбутніх вступників 12 квітня завітали до ДНЗ «Сквирське вище професійне училище», щоб ознайомитися з переліком професій, які надає ДНЗ «СВПУ» та з перших уст дізнатися про особливості вступної кампанії.

Офіційну частину Дня відкритих дверейвідкриличлени учнівського самоврядування училища з концертною програмою.На захід завітали Голова Сквирської районної ради Гриша Василь Васильович , директор Сквирського центру зайнятості Кривуша Світлана Григорівна.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор навчального закладу Пасічник Олександр Сергійович.

Активну участь у програмі взяли:Чічак Наталія, Іванюта Денис, Мельник Юлія, Гуцалюк Тетяна, Лисенко Олена, Дворецька Іванна, Пасічник Олександр, Волошина Крістіна, Рай Олена, Скрипачук Тетяна, Степанченко Оксана, Лугина Дарина, Петрівська Людмила та учениця Сквирського ліцею Кислюченко Аліна. Також учнівським самоврядуванням було організовано акцї: голуб миру, квітка моєї душі, Україна- це Європа в яких активну участь приймали учні всіх шкіл, що завітали на захід. Активно проявили себе: Мукало Анастасія, Олексюк Лілія,Краєвський Богдан, Розпутна Марія, Цапок Тетяна, Бровченко Вікторія.

Найбільше інформації чекало на усіх під час зборів,які провела заступник директора з НВР Власенко Л.В. Щоправда, сьогодні і місць не вистачило для всіх бажаючих, тож слухачі стояли навіть у проходах і перед актовою залою.

У своєму виступі «Що треба знати вступникуДНЗ «СВПУ» – 2017» Людмила Вікторівна розповіла про загальні питання вступу до училища та про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися. Окрім того, заступник директора надала інформацію про училище та про ті можливості, які отримує кожен його учень під час навчання для саморозвитку і дозвілля.

Насамкінець вона звернула увагу аудиторії на те, що практично вичерпну інформацію щодо вступу можна отримати на сайті Сквирського ВПУ.

Під час проведення заходу майбутні вступники училища мали змогу оглянути лабораторії, майстерні, аудиторії в яких проходить навчання учнів училища, а такожпозмагатися у стрільбі із пневматичної зброї, скуштувати смачну випічку, рибну юшку, яку пригодували для гостей учні груп кухарів.

Більшість учнів, які завітали на день відкритих дверей прийняли рішення про продовження навчання в ДНЗ «Сквирське ВПУ».

На даний момент 27 гостей на сайті