Get Adobe Flash player

Семінар інженерів з охорони праці в ДНЗ "Сквирське ВПУ"

5 квітня 2017 р. на базі ДНЗ «Сквирське ВПУ» проведено семінар   інженерів з охорони праці професійно-технічних навчальних  закладів  Київської області на тему: «Охорона праці під час виробничої практики учнів на виробництві та в навчальному закладі».

 

В семінарі взяли участь інженери з охорони праці 22 професійно-технічних навчальних закладів.
Із своїми рекомендаціями з питання «Управління ризиками в системі менеджменту охороною праці» перед інженерами з охорони праці виступив головний редактор журналу «Охорона праці»  Матвійчук Д.Л.

 

На алгоритмі дій керівника щодо забезпечення безпечних умов праці перед виходом учнів ПТНЗ на виробничу практику зупинилася  Дуброва Н.Й., завідуюча сектором охорони праці і безпеки життєдіяльності відділу адміністративної роботи інституту модернізації освіти.

Про спільну роботу щодо співпраці навчального закладу  і  управління соціального захисту населення Сквирської  районної державної адміністрації з питань охорони праці в трудовому законодавстві поділилася начальник відділу з питань праці управління соціального захисту населення Сквирської  районної державної адміністрації Кучер І.Д. Про шляхи попередження травматизму на виробництві і в навчальному закладі доповів Карлаш А.І., головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області.

Питання організації охорони праці  і пожежної безпеки при виконанні комплексу весняно-польових робіт і збору врожаю 2017 року  висвітлив Вітюк С.В., старший майстер  ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Досвідом роботи поділилася Перва М.В., інженер з охорони праці ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу», яка зупинилась на Положенні, яке визначає основні завдання, порядок створення й організації роботи кабінету з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Під час роботи семінару інженери з охорони праці обмінялись досвідом роботи, ознайомились із прикладами оформлення кабінету з охорони праці.

Підводячи підсумки семінару, методист НМК ПТО у Київській області Нетреба А.Ф., звернув увагу на шляхи покращення та вирішення питання забезпечення безпечних умов праці в навчальних закладах ПТНЗ області.

На даний момент 17 гостей на сайті