Get Adobe Flash player

Тиждень біології і екології

Люби природу не як символ душі своєї,

Люби природу не для себе, люби для неї!

М. Рильський

Вивчення біології у нашому училищі триває не лише на уроках. Значну роль у формуванні інтересу до предмета відіграє і предметний тиждень.

Біологія – один з найцікавіших загальноосвітніх предметів, тому предметний тиждень біології та екології для наших учнів – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання, метою якого є поглиблення знань учнів з біології, формування пізнавального інтересу до предмета, виховання бережливого ставлення до живої природи, а також стимулювання творчої активності учнів, способом розкриття їхніх талантів.

В період з 20 по 24 березня 2017року в навчальному закладі проходив тиждень біології і екології.  В рамках тижня проходили такі заходи:

-тематичні бесіди, усні журнали, присвячені Всесвітньому дню Землі;

-презентація « День Землі»;

-конкурс на кращу стіннівку, плакат, малюнок на тему: « Бережи Землю – вона прекрасна»;

-виховний практикум «Суд над тютюнопалінням»;

-біологічний дайджест « Наукові досягнення українських біологів»;

-біологічний калейдоскоп « Рослини, тварини – символи- України»;

-розв’язування кросвордів, ребусів, головоломок на природничу тематику.


Протягом тижня учениці групи №25, Олексюк Л. і Мукало А. проводили радіогазету з рубрики: «Цікавинки», де висвітлювали такі питання: «Загадкова планета Земля», «Цікаве зі світу живої природи»; «Гормони щастя»; «Що буде, якщо… зникнуть комарі».

За активну участь при підготовці та проведенні тижня самі активні учні нагородженні грамотами. Це учні групи №25: Олексюк Лілія, Мукало Анастасія, Скрипаук Тетяна, Чічак Наталія; учні групи № 16 : Ремез Віктор, Луцик Володимир, Сайдак Дмитро та учні групи №26: Мельник Юлія, Кравченко Юрій, Цапок Тетяна.

Всі заходи пройшли під девізом:

Зібратися разом – це початок,

Триматися разом – це прогрес,

Працювати разом – це успіх.

 

Викладач біології Куницька Н.А.

 


На даний момент 28 гостей на сайті