Get Adobe Flash player

Заходи до 100-річчя подій

Української революції 1917-1921 років

16-17 березня 2017 року в ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» проведені заходи присвячені 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов’язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки.

Викладач історії Вдовиченко І.В. разом з учнями провели: учнівську конференцію « На сторожі прав і вольностей української землі», засідання круглого столу “Революційні рушії: еліта VS нація”, відео-урок з обговоренням «Українська революція. Початок революції. Доба Української Центральної ради 1917-1918 рр.»

Події Української революції 1917-1921 рр. мають виключне історичне значення в історії України ХХ ст. Вони відкривають нову Україну, яка не лише покликається на своє минуле княжої та гетьманської доби, не лише декларує прагнення до відновлення власної державності, а робить рішучі кроки до створення української новітньої держави

Українська революція створила потужний привід для розвитку української національної ідеї, зростання національної самоідентифікації, розвитку національної інтелігенції. Відзначення її 100-ї річниці в Україні і серед наших співвітчизників за кордоном це вшанування пам’яті відомих і невідомих героїв, які віддали життя за нашу могутню, єдину, вільну і квітучу Україну.

На даний момент 26 гостей на сайті