Get Adobe Flash player

Випуск

«Щедро ниву засію, зберу життєдайні плоди,

Для нового врожаю догляну зерно і машини,

І братів запрошу на хліб – сіль, на гречані меди,

Я – господар землі, я – господар своєї країни.»

(І. Бердник)

Хлібороб! Це не просто важлива професія, це – доля. Щороку велика хліборобська родина поповнюється, в неї вливається юнь, справжні фахівці, які, обов’язково, зроблять все для того, щоб наша українська нива тішила щедрими врожаями.

22 лютого 2013 р. в ДНЗ «Сквирське ВПУ» відбулось справжнє свято, адже в цей день 24 випускники отримали дипломи кваліфікованого робітника, здобули чудову і необхідну професію «Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів».

Ось і настала довгоочікувана, хвилююча мить – слово, для зачитання наказу, про відрахування, та вручення дипломів кваліфікованого робітника отримала Л.В. Власенко – заступник директора з навчально-виробничої роботи.

На очах дорослішали випускники адже тепер вони спеціалісти, фахівці улюбленої справи, гордість і надія Батьківщини.

Щиро привітав їх виконуючий обов’язки директора ДНЗ «СВПУ» С.В. Вітюк. В його промові прозвучала впевненість в тому, що наш навчальний заклад буде гордитись своїми випускниками.

І наостанок, потішила всіх чудова концертна програма за участю учнів училища: І. Кондратюк, М. Мерзла (31 гр.), Я. Кушпіль, С. Ковмір (12о), М. Москалюк, С. Горбатюк, М. Харченко (12 гр.) та М. Цимбалюк (гр. №32).

На даний момент 59 гостей на сайті