Get Adobe Flash player

Відкрита виховна година «Національні символи України»


14 лютого 2013 року в групі №61 була проведена відкрита виховна година на тему «Національні символи України»  з  епіграфом: «Україно! Ти для мене диво»     (В. Симоненко)

Учні групи і майстер виробничого навчання Гуменюк В.Г. одягнуті у вишиванках. Класна кімната прибрана до свята: Державний прапор України, Герб, плакати, вишиті рушники.

Звучить пісня Т. Петриненка  «Україна».

У вступному слові майстер Гуменюк В.Г. говорить про нашу любов до України, пропонує помандрувати захоплюючим світом історії народження нашої держави, її національної символіки.

Метою заходу є формувати в учнів орієнтири на загальнолюдські цінності, виховувати почуття гордості і любові до своєї держави, свого народу, її історії, національної символіки, розвивати почуття причетності до всіх подій, які відбуваються у часі.

Виховна година проходить у формі усного журналу, учні презентують підготовлений матеріал, користуючись мультимедійною дошкою.

Першу сторінку «Акт проголошення незалежності України» презентує керівник групи 61 - Куницька Н.А., зачитуючи сторінки із Конституції України.

Учні презентують повідомлення про Державний прапор України, Герб, Гімн.

Їхні розповіді про історію виникнення прапора ще в добу середньовіччя, а також на землях Київської Русі, поява жовто-синіх і синьо-жовтих кольорів і затвердження Центральною Радою у 1918р. жовто-блакитного прапора. У  час національного відродження надано  статус державності синьо-жовтого прапору (1991р.).

Цікавою стала розповідь учнів про Державний герб України. Вони розповіли про перші знахідки на землях дніпровського острова часів Трипілля кам’яну застібку із цим знаком (5-3 тис. років до н.е.).

Пізніше у Київській Русі тризуб стає великокнязівським знаком. А лише 19 лютого 1992 р. Верховна Рада України затвердила тризуб як малий герб нашої держави.

Підготовили учні матеріал і про історію Гімну України. Звучить Гімн, і всі присутні встали.

Прозвучало багато поезій, пісень про любов до України, переглянуто слайди з визначними  місцями  країни.

В заключному слові майстер Гуменюк В.Г. звернувся до учнів - майбутніх розбудовників держави, закликав їх бути гідними своїх предків, любити рідну землю, як любив її Т.Г. Шевченко, берегти волю і незалежність.

Виховна година дуже цікава, всі учні групи були активними, використовувалася мультимедійна презентація з даної теми, підібраний матеріал спонукає формуванню громадянської зрілості учнів, налаштовує учнів на роздуми, про обов’язок перед Батьківщиною.

 

На даний момент 20 гостей на сайті