Get Adobe Flash player

Засідання методичної комісії викладачів спеціальних дисциплін

 

12 лютого 2013 року відбулося засідання методичної комісії викладачів спецдисциплін. На засіданні розглянуто питання про використання технічних засобів навчання на уроках «Правила і безпека дорожнього руху». Викладач Гальчинський Ю.В. доповів, що використання комп’ютерів та інших технічних засобів значно підвищують рівень навчальних досягнень учнів при підготовці водіїв автомобіля категорії «В» і «С» та ефективність роботи викладача.

Викладач спецдисциплін Мельнічук О.В. виступив і поділився досвідом роботи з проведення підсумкових тематичних атестацій на уроках «Сільськогосподарські машини» та «Експлуатація і ремонт автомобілів». Звернуто увагу на методику підготовки завдання з підсумкового контролю знань, яке використовується поетапно на уроках як дидактичний матеріал.

По даних питаннях методична комісія прийняла рішення про схвалення досвіду роботи викладачів Гальчинського Ю.В. та Мельнічука О.В., а матеріали рекомендовано оформити і здати в методкабінет училища для ознайомлення з досвідом роботи викладачів інших  методичних комісій.

Розглянуто також питання про етап підготовки письмово-атестаційних робіт учнями груп: 10, 12-с, 50 та 60. Керівники письмово-атестаційних робіт Прокопчук  М. С., Мельнічук О.В. та Гуменюк В.Г. зробили аналіз готовності письмово-атестаційних робіт в закріплених групах учнів училища. Зокрема, розроблена тематика письмово-атестаційних робіт, видано детальні завдання учням для їх підготовки, вказані терміни здачі завершеної роботи. Підготовлено стенд на якому розміщено зразки та структура письмово-атестаційних робіт.

Завершують підготовку письмово-атестаційних учнів груп робіт учнів групи №60 з професії «Електрогазозварник», які до 20 лютого складають кваліфікаційний екзамен за новою методикою, 15-лютого – здача теоретичної частини, а 20 лютого – виконання практичного зварювання на присвоєння учням кваліфікаційного розряду.

Серед інших питань на засіданні методичної комісії розглянуто питання участі викладачів спецдисциплін в училищній педагогічній виставці  та участі в декаді методичної роботи, яка проходитиме в останні 10 днів лютого місяця під девізом «Кожен урок – відкритий». Відвідають уроки голови методичних комісій, директор і його заступники, методист.


На даний момент 7 гостей на сайті