Get Adobe Flash player

Декада військово-патріотичної і спортивної роботи

 

Згідно училищного плану виховної роботи з 20 листопада по 6 грудня 2012 року в ДНЗ «СВПУ» була проведена декада військово – патріотичної і спортивної роботи.

 

 

Протягом декади були організовані і проведені такі заходи:

-         стрільба із пневматичної  гвинтівки;

 

-         змагання по неповному розбиранню і складанню автомата Калашникова;

 

-         змагання по спорядженню магазина автомата Калашникова патронами;

 

-         організована зустріч учнів із випускником училища, військовослужбовцем аеромобільних військ Збройних Сил України Пановим Андрієм Сергійовичем;

 

-         спортивні змагання по підняттю гирі, підтягуванні на перекладині;

 

-         організована і проведена лінійка по проведенню підсумків декади і нагородженню переможців по всім видам змагань.

 

Нагороджені грамотами: -  студент 18 групи Галицький Дмитро, учні 10 групи Гриняк Сергій, Мостіцький Олександр,які зайняли відповідно 1,2,3 місця в особистому заліку в змаганнях по неповному розбиранню і складанню автомата Калашникова;

-         учень 60 групи Карий Дмитро,учень 51 групи Кротенко Владислав,студент 18 групи Карбівський Сергій, які зайняли відповідно 1,2,3 місця в змаганнях по спорядженню магазина автомата Калашникова патронами;

-         учні 12 групи Кривогуб Владислав, Горбатюк Сергій;

-         учень 61 групи Дубина Серафим,які зайняли відповідно 1,2,3 місця в особистому заліку в змаганнях по стрільбі із пневматичної гвинтівки.

Нагороджені грамотами:

-         команда 12 групи в складі Кривогуба Владислава, Горбатюка Сергія, Бойка Миколи, які зайняли перше загальнокомандне місце в змаганнях по стрільбі із пневматичної гвинтівки;

-         команда 60 групи в складі Розуменка Юрія, Комарівського Володимира, Карого Дмитра, які зайняли друге загальнокомандне місце в змаганнях по стрільбі із пневматичної гвинтівки;

-         команда 18 групи в складі Гуржія Богдана, Карбівського Сергія, Кобилінського Костянтина,які зайняли третє загальнокомандне місце в змаганнях по стрільбі із пневматичної гвинтівки;

-         команди груп № 61, № 11, №60, які в змаганнях по підтягуванню на перекладені зайняли відповідно 1,2,3 місця, а учень 61 групи Дубина Серафим – за кращий результат в індивідуальному заліку;

-         команди груп №10,№30,№50,які зайняли відповідно 1,2,3 місця, а учень 10 групи Откидач Ігор – за кращий результат в індивідуальному заліку.

 

 

 


На даний момент 43 гостей на сайті