Get Adobe Flash player

Засідання методичної комісії викладачів

економічних дисциплін та інформаційних технологій


28 листопада відбулося засідання методичної комісії викладачів економічних дисциплін та інформаційних технологій, на якому поділилася досвідом викладач бухгалтерського обліку Конопляста Ніна Петрівна  з теми «Інтерактивне навчання на уроках виробничого навчання з бухгалтерського обліку в групах учнів, які навчаються з професії «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

 

 


 

Інтерактивне навчання – це спеціальна форма організації пізнавальної діяльності, яка має конкретну, передбачувану мету – створити комфортні умови навчання, за яких кожен учень зможе показати свої знання, інтелектуальну спроможність. Суть інтерактивного навчання у тому, що навчальний процес відбувається за умови постійної , активної взаємодії всіх учнів. Це співнавчання, взаємонавчання (колективне, групове, навчання у співпраці). Під час інтерактивного навчання учні вчаться бути демократичними, спілкуватися з іншими учасниками навчального процесу, критично мислити, приймати продумані рішення.

Всі члени методичної комісії активно обговорювали методи інтерактивного навчання, які використовує Конопляста Н.П. на уроках виробничого навчання, наводили приклади використання їх на своїх уроках, ділилися досвідом.

 


На даний момент 36 гостей на сайті