Get Adobe Flash player

Філологічний брейн – ринг ДНЗ «Сквирське ВПУ» - ЗОШ №4.

Під таким девізом  відбувся філологічний брейн – ринг, який підготувала викладач української мови та літератури  Маличенко Олена Миколаївна.

 

 

Мовний світ різноманітний,

Назва йому – словограй!

Пізнавай, учись, не будь одноманітний,

Йди вперед, трудись і вигравай!

 

Участь у заході взяли учні другого курсу, група № 31 ДНЗ «Сквирське ВПУ» та учні 10 класу ЗОШ №4, які зібралися аби вшанувати рідне  слово. Адже, одним із найцінніших скарбів, які успадковує кожний народ від своїх пращурів є, безперечно, мова.

Командна гра для знавців рідного слова включала різноманітні конкурси, де застосовуючи своє знання граматики української мови, поезії, фольклору, учасники проявили рівень своєї загальної ерудиції, творчі здібності й уміння працювати в команді, а також вражали присутніх миттєвою реакцією і блискавичними відповідями.

Особливістю заходу стало те, що протягом часу, який був відведений командам для вирішення завдань, проходили конкурси для вболівальників.

Після закінчення головної частини змагання журі підрахувало отримані бали й оголосило результати, виголосило командам подяку, відзначивши творчу працю учасників, наголосивши, що результатами гри стало усвідомлення учнями духовного зв’язку з предківською мовою та важливість її збереження, шанобливе ставлення до неї, та величезне духовне задоволення, прекрасний настрій.

 

 


На даний момент 17 гостей на сайті