Get Adobe Flash player

Виховна година на тему "Життя людини - найвища цінність"

30 жовтня у групі № 31 після восьмого уроку відбулася виховна година на тему: «Життя людини – найвища цінність».

 

 

Метою цього виховного заходу було формування усвідомлення учнями розуміння та поняття «Життя», його унікальності, цінності, значущості для кожної людини Класний керівник, Польгун Ірина Василівна, намагалась спонукати учнів до роздумів над важливими життєвими проблемами та виховати відповідальне ставлення до власного життя та життя інших людей, як до найвищої цінності.

Виховний захід супроводжувався презентацією на дану тематику. Учням був запропонований перегляд слайдів, де відображалися найпрекрасніші миттєвості людського життя. На цих слайдах були  зображення дозвілля самих учнів групи 31.

Гнидовець Ніна, Постоюк Сергій, Рискалкіна Таня, Мороз Алла, Мерзла Маргарита поділилися своїми роздумами про  сенс життя та власним відношенням до нього.

Кисла Катерина, Карімова Тетяна, Кондратюк Ірина  продекламували поезію В. Крищенка «Так! Треба жити кожним днем», І. Дзіньовської «Життя і ми», А. Багрійчука «А що життя?».

Пазак Оксана розповіла казку, в якій людина зображується найсильнішою істотою у світі, насамперед своєю мудрістю.

На виховній годині також було зазначено про людину, як частину народу, держави, суспільства в цілому, яка має свої права та обов’язки. Учні дізналися правові засади піклування держави, про охорону життя і здоров’я громадян.

Носач Міша та Макарчук Лілія підготували виступ, де згадувались трагічні сторінки історії українського народу, коли життя людини нічого не коштувало. А також учні згадали про героїзм і самопожертву пожежників та людей із різних куточків Землі, які взяли участь у ліквідації наслідків Чорнобильської аварії.

Класний керівник спрямував учні на те, що вони у свої роки відкривають самих себе. Це найпрекрасніше, що може відчувати людина. Кожен може розкрити свої реальні, досі незнані можливості.

Виховна година супроводжувалась цікавими висловами відомих людей світу, таких, як Леонардо да Вінчі, М. Островського, Матері Терези.

Закінчився виховний захід словами – побажаннями класного керівника «Життя є дар Божий. Ми повинні берегти цей дар, як святиню. Нехай Господь пошле в серця наші радість, душевний спокій, мир, здоров’я, успіх у добрих ділах і добробуті!!!».

 

 

 


На даний момент 33 гостей на сайті