Get Adobe Flash player

Профорієнтаційна робота ДНЗ "Сквирське ВПУ" у ЗОШ №1

Професійна орієнтація – це науково – практична система підготовки молоді, переважно учнівської, до вільного й свідомого професійного самовизначення.

 

 

Головне завдання професійної орієнтації викладацький склад ДНЗ «Сквирське ВПУ»  завжди  вбачає у формуванні у учнів шкіл позитивного ставлення й інтересу до різних видів професійної діяльності та психологічної готовності до активного вибору конкретної професії відповідно до їх інтересів, покликання і здібностей в стінах учбового закладу. Саме з таким завданням викладач  економічних  дисциплін  Кусик Л.О. та учні групи №31:  Кисла Катерина,  Бадилевич Анастасія,  вирушили до ЗОШ № 1 м. Сквира  Київської  області.

Перелік  основних  професій, умови  вступу до учбового закладу та особливості  навчання і проживання були детально  висвітлені  у ході  взаємоспілкування  з вихованцями школи. Особливу  зацікавленість  виявлено під час розгляду  презентації: «Інформаційна економіка: минуле чи майбутне?»  Були виділені основні сфери з найвищою потребою в інформаційних технологіях і відповідно зайнятістю трудових ресурсів.  Cеред них і ті сфери, в яких вже знайшли своє застосування знання, вміння і навички випускників ДНЗ «Сквирське ВПУ»:*діяльність з використання телекомунікацій;*дистанційне навчання;*університетські та науково – дослідні мережі;*телекомунікаційні служби для малого і середнього бізнесу;*управління дорожнім рухом;*диспечерська служба повітряного транспорту;*мережі системи охорони здоров`я;*поширення комерційної інформації по електронних мережах;*міські лінії швидкісної передачі інформації тощо.

 

 

 


На даний момент 30 гостей на сайті