Get Adobe Flash player

Спільне засідання циклової комісії «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»

та методичної комісії викладачів спеціальних дисциплін

2 жовтня 2012 року проведено спільне засідання  циклової та методичної комісії викладачів спецдисциплін училища.

 

 

Голова методичної комісії Прокопчук М.С. виніс на обговорення план проведення «Тижня механізації» передбачено з 8 по 13 жовтня проведення конкурсів фахової майстерності з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва», технічної естафети та виконання комплексного технічного завдання. У розробці завдань та проведенні цих заходів взяли участь викладач «Сільськогосподарських машин» та СТО Мельнічук О.В., викладачі предметів «Трактори і автомобілі» - Момотенко С.А., «Агротехнології» - Прокопчук М.С.

Під керівництвом Мандзюка О.В. працює виставка технічної творчості учнів та прес-інформація нової сільськогосподарської техніки.

 

9 жовтня майстер в/н Чорний В.М. провів підготовку  до роботи  орного агрегату, а майстри в/н Ленчук С.М., Лавренюк В.В. та Куліченко А.О. провели на полі навчального господарства конкурс оранки.

В цих конкурсах взяли участь учні гр. №10: Кухаренко Богдан та Каленський Дмитро, які набрали відповідно 125 та 129 балів; гр. №11: Шаблєвський Володимир та Дубенський Дмитро – 104 та 89 балів; гр. №12: Лугина Микола та Кривогуб Владислав - 113 та 88 балів. В конкурсах прийняли участь 6 учнів ЗОШ №2 міста Сквири на чолі із вчителем фізкультури Хронюк Любов Олексіївною.

10 жовтня майстер в/н Кравчук М.І. провів конкурс із слюсарної справи «Умілі руки», а в наступний день буде проведено конкурс з водіння тракторів із причепом та заїздом у дворик.

Контроль за дотриманням вимог охорони праці та проведення інструктажів здійснювала Прокопенко Н.О.

Підсумки «Тижня механізації» буде оприлюднено на учнівській лінійці та в радіогазеті. Переможців та найбільш результативних конкурсантів відзначить дирекція училища.

Друге питання засідання – виступ голови  циклової комісії   Момотенка С.А., який  доповів викладачам спецдисциплін про теми дипломних проектів учнів групи №18, графік виконання роботи та закріплення керівників дипломних проектів. В даний час викладачі спецдисциплін працюють спільно із учнями над першим розділом теми  дипломного проектування.

Викладач предмета «Обладнання і технології зварювальних робіт»   Гуменюк В.Г. на засіданні представив власну методику проведення поетапної атестації на присвоєння ІІ розряду з професії «Електрогазозварник».

10 жовтня під  головуванням Магомедова К.Р. проведено поетапну атестацію на присвоєння ІІ розряду слюсаря з ремонту автомобілів учням групи  №51, а 12 жовтня поетапна атестація буде проведена в групі №21 на присвоєння 1 розряду з професії «Плодоовочівник», в групі №61 на присвоєння 2 розряду з професії «Електрогазозварник» і в групі №10 на присвоєння категорії «А»  з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 


На даний момент 60 гостей на сайті