Get Adobe Flash player

Випуск 2013 року

27 червня 2013 року в  Районному Будинку культури  відбувся випускний бал для учнів ДНЗ «Сквирське ВПУ».

В ошатно прибраний зал цього дня завітали 117 випускників 2013 року, які здобули в училищі спеціальність «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»  кваліфікацію –  техніка –механі ка та професії : Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту автомобілів; оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних ,4 з них отримали дипломи з відзнакою.

 

З першим вітальним словом до випускників звернувся директор навчального закладу О.С.Пасічник, який привітав випускників і побажав їм успіхів, здійснення всіх мрій та бажань.

З вітальними словами  до випускників звернулись запрошені на свято гості: заступник голови Сквирської райдержадміністрації С.П.Риченко, голова Сквирської районної ради Б.В.Соболь, міський голова В.Г.Писаренко, помічник народного депутата України С.Кацуби  - Т.Г.Власюк.

Від педагогічного колективу  із  напутніми  словами до випускників звернулись: класний керівник групи 18 Корнійчук Ніна Андріївна та майстер виробничого навчання групи 50  Кравчук Микола Іванович.

Учні випускних груп: Гуржій Богдан, Мельник Богдан, Осадчук Аліна, Пилатівський Богдан,   Кушпіль Яніна, Кирильчук Анатолій    дякували педагогічному колективу за отримані знання, професію та бажали процвітання та успіхів навчальному закладу.

Від імені батьків до випускників звернулись Ковальова Неля Миколаївна та Гриняк Василь Миколайович, які подякували колективу училища  за навчання та виховання своїх дітей  та благословили їх  хлібом.

Протягом усього свята лунала запальна концертна програма за участю учнів училища: Кондратюк Ірини, Олексюк Вікторії, Мерзлої Маргарити, Гнідовець Ніни.

Завершився концерт святковим феєрверком.

На даний момент 33 гостей на сайті