Get Adobe Flash player

Конкурс знавців англійської мови та країнознавства

11 квітня 2013 року в нашому  навчальному закладі відбувся відкритий позакласний захід знавців англійської мови та країнознавства. У цьому заході прийняли участь учні  груп № 31 та 32  а також учні  11 класу  ЗОШ № 2 м. Сквири.

Тема заходу - Сполучені Штати Америки. Учні повинні були показати всі свої знання про цю державу та її традиції. Змагання проводилось під назвою «Show You Know».

Кожна команда складалася з шести учнів і мала свою назву: команда учнів училища – “Smile”, а команда учнів ЗОШ №2 – “Crazy”. Учасникам було запропоновано чотири сектора: “Geographical Position and Climate», “Sights and Traditions”, “Grammar Way”,  та “ It’s Interesting to Know”. Кожен сектор мав п’ять питань, всі питання – відповідний рівень складності, що визначався балами (100-500).  Крім даних секторів з питаннями між учнями проводились ще три конкурси: « Try to Guess”,  “ The Wisest Pupil” та “The Best Translator”. У цих конкурсах учням було запропоновано переставити правильно літери в англійських словах, щоб дізнатися що це за слово а також дати британський варіант американському варіанту слів та зробити переклад англійських приказок.

Всі учні активно приймали участь у цьому заході. Обидві команди отримали задоволення від гри, проявили свої знання та ерудованість.

На заключному етапі  змагань був визначений переможець – команда учнів ЗОШ №2 «Crazy”, вони найкраще справилися з завданнями.

На даний момент 53 гостей на сайті