Get Adobe Flash player

Тиждень англійської мови

З 8 по 12 квітня 2013 року в нашому навчальному закладі проходив тиждень англійської мови.

Учні груп активно приймали участь у всіх заходах.  Наприклад, групи № 21, 51, 62, 61, 52, 11 взяли участь у конкурсі «The Best Translator”. Діти повинні були продемонструвати свої навички та знання з англійської мови, а також знання українських приказок та прислів’їв, що схожі зі змістом англійського варіанту. За результатами цього конкурсу  I місце отримав  учень групи № 52 Берлоуз Дмитро; II місце  розділили Котюк Назар (учень 62 групи)та Кореняко Ігор (учень групи № 52); III  місце взяли такі учні як Павлівський Ігор (учень групи № 52), Гнідовець Олександр  та Момотюк Максим (учні 11 групи).

Групи 21, 31, 50, 51, 61 взяли участь у конкурсі “Draw Together».  Учні  з великим задоволенням виконали завдання, яке вимагало  у них творчих здібностей та навичок письма з англійської мови. Темою роботи  було зобразити на малюнку, те що в їхній уяві асоціюється з весною «Welcome Spring” та зробити оригінальний надпис про весну, висловлюючи свою думку, або  написати поезію про цю пору року. За результатами конкурсу I місце отримав Михайлов Іван ( учень групи № 50), II місце – Федоров Артур ( учень групи № 51 ), III місце -  Кочіна Альона ( учениця 51 групи).

10 квітня відбувся захід під назвою “ At the cinema” , на якому учні переглянули фільм на англійській мові. Цей захід був проведений з метою зацікавлення учнів у вивченні англійської мови та для того , щоб вони могли сприймати іноземну мову на слух та розуміти  сказане. Адже якщо наша молодь хоче почуватися зручно в сучасному світі, вона повинна знати англійську, вільно спілкуватися з людьми різних національностей, володіти інформацією, яка на сьогоднішній день на 80%   зберігається на цій мові  у світовій мережі. Потрібно також відмітити, що отримати престижну роботу та мати успішну кар’єру зі знанням англійської мови набагато простіше.

Слідуючим заходом, який відбувся 11 квітня було змагання знавців англійської мови між учнями груп № 32, 31 та  учнями 11 класу ЗОШ № 2. Темою заходу були Сполучені Штати Америки. Учні повинні були показати всі свої знання про цю державу та її традиції. Змагання мало назву «Show You Know”.  Кожна команда складалася з шести учасників та мала свою назву. Команда учнів нашого навчального закладу мала назву “Smile” , а команда  учнів ЗОШ №2 - “Crazy”. Переможцем цих змагань стала команда «Crazy”, але наші учні теж проявили себе активними та ерудованими учасниками змагань. Гра була напруженою, цікавою та пізнавальною. Атмосфера - позитивною та дружньою.

Кожного дня учнями була підготовлена інформація, що стосувалася англійської мови та життя і традицій жителів Великобританії.

Наприкінці тижня були підведені підсумки та зроблені висновки щодо проведених заходів.

На даний момент 15 гостей на сайті