Get Adobe Flash player

Декада інформаційних технологій


З 11.03.13 р. по 20.03.13 р.  в нашому навчальному закладі відбулася декада інформаційних технологій, в рамках якої були проведені такі заходи:

11.03 – 1) Цікаві повідомлення на тему «Комп’ютерна залежність та її вплив на організм людини»;

2) Радіогазета;

12.03 – Конкурс фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору» між учнями груп № 31, 32,30;

 

 

13.03 – Конкурс фотодизайнерів між учнями груп № 31, 30, 32;

14.03 – Відкритий урок на тему «Фотомонтаж» в гр. № 32;

15.03 - Конкурс учнівських робіт на тему «Моя майбутня професія…» серед учнів гр.№ 32;

18.03 – Інтелектуальна гра «Еврика» між учнями груп № 32 і 31;

19.03 – 1)Конкурс-змагання «Веселі перегони» між учнями груп № 62,52,12;

2)Цікава хвилинка «Інтернет підкаже»;

20.03 – Радіогазета про підсумки проведення декади інформаційних технологій.

У конкурсах прийняли участь групи № 30,31,32,62,52 та 12. Серед них грамотами за перемогу було нагороджено:

-         Чорного Андрія (учня групи № 30) за I місце в конкурсі фахової майстерності з професії «Оператор КН»;

-         Григоренка Ярослава (учня групи № 30) за II місце в конкурсі фахової майстерності з професії «Оператор КН»;

-         Макарчук Лілію (ученицю групи № 31) за III місце в конкурсі фахової майстерності з професії «Оператор КН»;

-         Юрчук Вероніку (ученицю групи № 32) за I місце в конкурсі «Фотодизайнер»;

-         Михайлову Марію (ученицю групи № 32) за II місце в конкурсі «Фотодизайнер»;

-         Цимбалюк Марину ученицю групи № 32) за III місце в конкурсі «Фотодизайнер»;

-         Коваленко Валерію (ученицю групи № 32) за I місце у конкурсі «Моя майбутня професія»;

-         Гоменюка Сергія (учня групи № 32) за II місце у конкурсі «Моя майбутня професія»;

-         Локайчука Віталія (учня групи № 32) за III місце у конкурсі «Моя майбутня професія»;

-         команду учнів групи № 32 за I місце в інтелектуальній грі «Еврика»;

-         команду учнів групи № 31 за II місце в інтелектуальній грі «Еврика»;

-         команду учнів групи № 12 за I місце в конкурсі-змаганні «Веселі перегони»;

-         команду учнів групи № 52 за II місце в конкурсі-змаганні «Веселі перегони».

Декаду провели викладачі інформаційних технологій  Мамаєв М.О., Пилюта Т.П. та Джус С.О.

На даний момент 78 гостей на сайті