Get Adobe Flash player

Засідання методичної комісії викладачів економічних дисциплін та інформаційних технологій

28 лютого 2013 року відбулося засідання методичної комісії викладачів економічних дисциплін та інформаційних технологій з повісткою денною:

1. Шляхи вдосконалення уроків інформаційних технологій.

 

 

Викладач інформаційних технологій Пилюта Т.П. поділилась досвідом проведення уроків з інформаційних технологій та наголосила, що  для вдосконалення потрібно використовувати пізнавальну активність та індивідуалізацію самостійної роботи учнів, прогнозування виробничих ситуацій та  впроваджувати методи активного навчання.

Викладач  Мамаєв М.О. зауважив, що використовуючи метод активного навчання - ділову гру - можна провести урок, на якому на протязі певного часу учні виконують ролі контролерів ВТП,  нормувальників,  технологів чи бригадирів учнівських бригад, в процесі якого вирішують виробничі задачі з реальними діями в межах своїх посадових функцій.

Викладач  Джус С.О.  поділилась досвідом впровадження індивідуальної самостійної роботи учнів. Проводити її слід на всіх етапах навчання в залежності від цілей уроку, складності матеріалу, рівня знань учнів.

 

Ухвалили:

1. Викладачам – предметникам використовувати активні методи навчання.

2.  Для підготовки учнів до самостійної трудової діяльності  на уроках постійно здійснювати прогнозування виробничих ситуацій.

На даний момент 27 гостей на сайті