Get Adobe Flash player

Новини

Оцінка

Оцінка – це вираз в умовних знаках (балах), а також в оцінювальних судженнях учителя, майстра рівня засвоєння учнями знань, набуття вмінь і навичок, встановлених програмою, рівня старанності і додержання дисципліни. В оцінці враховуються: правильність відповіді, її повнота, послідовність, точність формулювань, рівень усвідомлення засвоєнних знань, їх зв`язок з практикою, професійна підготовка, якість виконання виробничих та інших практичних (в т.ч. лабораторних) завдань, а також дотримання учнями правил і норма поведінки. Оцінка стимулює учнів у навчанні і праці, підвищує рівень дисциплінованості.

Детальніше...

 

Україна і Євроінтеграція

Майбутньому висококваліфікованому робітнику потрібно мати не лише такі якості, як комунікабельність, ввічливість, почуття відповідальності та акуратність, а й правильне розуміння всього спектра питань соціально - економічної політики держави. Виходячи з цього, в групі № 17К обговорено питання: «Україна і Євроінтеграція».

Детальніше...

 

Науково – практичний колоквіум

«Професійно – технічна освіта – майбутнє аграрної Київщини»

12 жовтня 2017 року на базі агрофірми «Колос» с.Пустоварівка відбувся науково – практичний колоквіум «Професійно – технічна освіта – майбутнє аграрної Київщини» за участю голови Сквирської РДА Галюка В.В, представника департаменту управління агропромислового розвитку КОДА, начальника агропромислового розвитку Сквирської РДА Сиворакші М.В, завідувача лабораторії технологій професійного навчання , кандидат хімічних наук, доцент Інституту професійно – технічної освіти НАПН України Кулалаєвої Н.В., в.о. директора навчально – методичного кабінету в Київській області Стасеєвої М.А, методиста НМК ПТО у Київській області Брезіцької В.В., представників 9 навчальних закладів ПТНЗ Київської області сільськогосподарського напрямку (заступники директорів з навчально – виробничої роботи, старші майстри, голови методичних комісій сільськогосподарського напряму).

Детальніше...

 

Практичне тренування з евакуації

10.10.2017р. за участю працівників Сквирського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій головного фахівця Яснівського О.В. та провідного інспектора Ніколенко Л.В. відбулося практичне тренування з евакуації особового складу на випадок пожежі з навчального закладу для учнів та працівників ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Детальніше...

 

Семінар методистів професійно – технічних навчальних закладів Київської області

на тему: «Забезпечення професійної майстерності педагогічних

працівників шляхом використання елементів технології коучингу»

12 жовтня 2017 року на базі державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» був проведений семінар методистів професійно – технічних навчальних закладів Київської області на тему: «Забезпечення професійної майстерності педагогічних працівників шляхом використання елементів технології коучингу».

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 12 гостей на сайті