Get Adobe Flash player

Новини

Тренінг «Профілактика правопорушень серед підлітків»

7 лютого 2018 року в ДНЗ «Сквирське ВПУ» в учнів І курсу групи №27, які навчаються за професією «Кухар-офіціант» відбувся тренінг «Профілактика правопорушень серед підлітків».

Детальніше...

 

Конкурс фахової майстерності з професії «Столяр»


З 12 лютого на базі ДНЗ «Сквирське ВПУ» розпочався тиждень конкурсу фахової майстерності з професії «Столяр». В конкурсі беруть участь учні училища, зокрема група №36 і №37. На знімку перші випробовування знань з теоретичних питань по«Охороні праці».

 

Засідання гуртка з фізики на тему:

«Що ми маємо знати про затемнення»

15 лютого відбудеться сонячне затемнення, яке стане першим з трьох у 2018 році. При цьому воно буде неповним: у максимальній фазі сонячний диск сховається тільки на половину.

Детальніше...

 

Конкурс фахової майстерності

з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»

З 05.02.2018 року по 09.02.2018 року на базі ДНЗ «Сквирське ВПУ» було проведено конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» із залученням учнів шкіл міста.

Детальніше...

 

Вікторина з учнями групи № 37

Права та обов’язки споживачів

Одним із аспектів усебічного розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони, права. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 9 гостей на сайті