Get Adobe Flash player

Новини

Засідання методичної комісії викладачів

предметів суспільно-гуманітарної  та соціально-економічної підготовки

29 листопада   2018 р. відбулось засідання методичної комісії викладачів предметів суспільно-гуманітарної  та соціально-економічної підготовки.

Детальніше...

 

Всесвітній день інформації

Ні для кого не секрет, що світом рухає інформація.  Інформація – це будь-які відомості, які передаються між людьми різними способами.  Сьогодні уявити життя без шаленого потоку інформації практично неможливо.

Детальніше...

 

Батьківські збори

23 листопада 2018 року в навчальній групі 16, учні якої навчаються за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів», класним керівником Вдовиченко І.В. та майстром виробничого навчання Чорним В.М., були проведені батьківські збори.

Детальніше...

 

Революція гідності: як  це було…

21 листопада 2018 року в навчальній групі 16, учні якої навчаються за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів», пройшла виховна година  на тему: « Революція гідності: як  це було… »

Детальніше...

 

Година спілкування "Життя - дар божий. Бережіть його!"

19 листопада 2018 року в ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» з учнями групи № 37 була проведена година спілкування «Життя – дар божий. Бережіть його!».

Детальніше...

 
Більше статтей...
На даний момент 20 гостей на сайті