Get Adobe Flash player

Профорієнтаційна робота

22.05.2019  року викладач Шембелян Л.М.  відвідала батьківські збори  в 9-Б класі  Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ст  №3 ім. П. Тисьменецького. Під час бесіди батьки дізнались про спеціальності, за якими можуть навчатися їхні діти та про переваги  і перспективи навчання учнів в ДНЗ «Сквирське ВПУ», також про можливості подальшого навчання у вузах та працевлаштування в Україні. Викладач особливу увагу батьків звернула на проект «Навчання і стажування без кордонів – практика в Литві».


Профорієнтаційна робота

16.05.19 р. Мухін Ю.В. та Мухіна Г.П. провели чергову профорієнтаційну роботу в Самгородецькій загальноосвітня школа  I-III ст.


Профорієнтаційна робота

09.04.2019 року соціальним педагогом К.Р. Оскілко та учнем групи № 26, професії «Кухар; офіціант» О.Пасічником проведено профорієнтаційну роботу з учнями Сквирської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені М.М. Ольшевського, де учнів було ознайомлено з переліком професій,  які можна здобути в навчальному закладі. Від імені учнів О.Пасічник розповів про всі переваги та перспективи навчання у ДНЗ «Сквирське ВПУ»


Профорієнтація

22.03.19 р. проведено майстер-клас майстрами виробничого навчання В.О.Майорко,Г.П. Петрівська для учнів  9-х класів Кам’яногребельської  НВК  та Дулицького НВО.


Профорієнтаційна робота

В березні місяці майстром виробничого навчання  Мухіною Г.П. було проведено профорієнтаційну роботу в Самгородоцькій ЗОШ.

Учні  школи були ознайомлені з професіями, які можна здобути в ДНЗ «Сквирське ВПУ», взяли участь у майстер-класі з професії «Офіціант» на тему «Сервіровка столу» та спробували смачну піцу, яку приготували учні нашого навчального закладу.


Профорієнтаційні зустрічі

13 березня 2019 року викладачі ДНЗ « Сквирське ВПУ» Власенко Л.В., Куницька Н.А., Корнійчук Н.А. провели профорієнтаційну роботу з учнями ЗОШ Попільнянського району Житомирської області.

Учні відвіданих  шкіл ознайомилися з професіями, які можна отримати у навчальному закладі. Також викладачі розповіли про перспективи та переваги навчання учнів у ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Учнів запросили на день відкритих дверей, який відбудеться  17 квітня 2019 року.


Профорієнтаційна робота

13.02.2019 р. майстрами виробничого навчання Гирою О.І., Петрівська Г.П., Майорко В.О. була проведена профорієнтаційна робота з учнями шкіл с. Мовчанівка(Ружинський р-н), Кам’яна Гребля та Дулицьке.

Учні ознайомилися з професіями, які можна здобути в ДНЗ «Сквирське ВПУ», та були запрошені на день відкритих дверей.


Профорієнтаційна робота


22.03.2018 року викладач Шембелян Л.М.  відвідала батьківські збори  в 9-А класі  Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ст  №3 ім. П. Тисьменецького. Під час бесіди батьки дізнались про спеціальності, за якими можуть навчатися їхні діти та про переваги  і перспективи навчання учнів в ДНЗ «Сквирське ВПУ», також про можливості подальшого навчання у вузах та працевлаштування в Україні. Викладач особливу увагу батьків звернула на проект «Навчання і стажування без кордонів – практика в Польщі».


Профорієнтаційна робота

20 березня 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи класним керівником  групи №55 професії «Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів», викладачем спецдисциплін Мошинським В.А. і учнем групи Журавлем В. була проведена бесіда, показаний фільм учням 9 і 11 класів у Кривошиїнському НВО «Загальноосвітня школа I-III ст.-дошкільний навчальний заклад.


Профорієнтаційна робота

Викладачем інформаційних технологій Джус С.О. проводиться профорієнтаційна робота в Шапіївському НВК.


Профорієнтаційна робота

06.02.2018 року у Вінницькій обл., Погребищанського р-н., в селах Сніжна, Новофастів, Бабинці була проведена профорієнтаційна робота з учнями   9 –х  та 11 –х класів.

Учні були ознайомлені з професіями, які можна здобути в ДНЗ "Сквирське ВПУ", а також, переглянувши презентацію, дізналися про життя навчального закладу.

Профорієнтаційну роботу провели майстри в.н.: Майорко В’ячеслав Олександрович, Осіпчук  Марина Юріївна, Чорний Володимир Михайлович.


Профорієнтаційний захід у ЗОШ №5


Одним з найважливіших виборів, який кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії. Якщо при цьому зробити помилку – марно втратиш кілька років власного життя і чималі гроші на навчання за професією, за якою важко знайти роботу. Щоб правильно орієнтуватися в просторі вибору професій , потрібно  щоб хтось міг надати об'єктивну і своєчасну інформацію.

Саме з цією метою 08 лютого 2018 року у приміщенні ЗОШ № 5 була проведена профорієнтаційна робота, щодо запрошення на навчання учнів у наш навчальний заклад ДНЗ«Сквирське ВПУ».  Ми намагались допомогти учням 9-11 класу скласти повне та різнобічне уявлення про саме ті професії, які  можна здобути у нашому закладі  та зазначили всі переваги здобуття не лише повної  середньої освіти учнів, а  також професій, які завжди будуть потрібні в суспільстві.

Викладач: Польгун Ірина Василівна


Профорієнтація


07.02.2018 року викладачем фізичного виховання ДНЗ «Сквирське ВПУ» Дюбіним Василем Васильовичем було проведено профорієнтаційну роботу в ДНЗ «Шамраївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» з учнями 11, 9 класів.

Учні переглянули презентацію та дізналися про професії, які можна здобути у ДНЗ "Сквирське ВПУ", а також про цікаве життя навчального закладу.

Частина учнів вже мріє про навчання в ДНЗ «Сквирське ВПУ».


Профорієнтаційні зустрічі

07.02. 2018 року для учнів 9 класу Сквирського НВК профорієнтаційний захід провели викладачі ДНЗ «Сквирське ВПУ» Куницька Н.А. та Корнійчук Н.А.

Під час бесіди учні школи ознайомилися з професіями та спеціальністю, які можна отримати у навчальному закладі. Також викладачі розповіли про перспективи і переваги навчання учнів в ДНЗ «Сквирське ВПУ». Викладачі звернули увагу учнів на перспективах подальшого працевлаштування і не тільки в Україні , а й за її межами (Польща). Учнів Сквирського НВК запросили на день відкритих дверей, який відбудеться 18 квітня 2018 року.

Зустріч пройшла на високому рівні та зацікавила школярів професійними навичками учнів Сквирського вищого професійного училища.

На даний момент 15 гостей на сайті