Get Adobe Flash player

Профорієтаційна робота

28.11.2019 року в Сквирському  НВК «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №4 – дитячий садок». Соціальним педагогом Братківською Аліною Леонідівною та заступником директора з ВР Вдовенко Діаною Олександрівною було проведено профорієнтаційний захід «Обери майбутнє».


Профорієнтаційна робота

21.10.2019  року викладач Шембелян Л.М. провела бесіду з учнями   9-Б класу  Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ст  №3 ім. П. Тисьменецького. Під час бесіди учні дізнались про спеціальності, за якими можуть навчатися та про переваги  і перспективи навчання учнів в ДНЗ «Сквирське ВПУ», також про можливості подальшого навчання у вузах та працевлаштування в Україні.


Профорієнтаційна робота

22.05.2019  року викладач Шембелян Л.М.  відвідала батьківські збори  в 9-Б класі  Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ст  №3 ім. П. Тисьменецького. Під час бесіди батьки дізнались про спеціальності, за якими можуть навчатися їхні діти та про переваги  і перспективи навчання учнів в ДНЗ «Сквирське ВПУ», також про можливості подальшого навчання у вузах та працевлаштування в Україні. Викладач особливу увагу батьків звернула на проект «Навчання і стажування без кордонів – практика в Литві».


Профорієнтаційна робота

16.05.19 р. Мухін Ю.В. та Мухіна Г.П. провели чергову профорієнтаційну роботу в Самгородецькій загальноосвітня школа  I-III ст.


Профорієнтаційна робота

09.04.2019 року соціальним педагогом К.Р. Оскілко та учнем групи № 26, професії «Кухар; офіціант» О.Пасічником проведено профорієнтаційну роботу з учнями Сквирської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені М.М. Ольшевського, де учнів було ознайомлено з переліком професій,  які можна здобути в навчальному закладі. Від імені учнів О.Пасічник розповів про всі переваги та перспективи навчання у ДНЗ «Сквирське ВПУ»


Профорієнтація

22.03.19 р. проведено майстер-клас майстрами виробничого навчання В.О.Майорко,Г.П. Петрівська для учнів  9-х класів Кам’яногребельської  НВК  та Дулицького НВО.


Профорієнтаційна робота

В березні місяці майстром виробничого навчання  Мухіною Г.П. було проведено профорієнтаційну роботу в Самгородоцькій ЗОШ.

Учні  школи були ознайомлені з професіями, які можна здобути в ДНЗ «Сквирське ВПУ», взяли участь у майстер-класі з професії «Офіціант» на тему «Сервіровка столу» та спробували смачну піцу, яку приготували учні нашого навчального закладу.


Профорієнтаційні зустрічі

13 березня 2019 року викладачі ДНЗ « Сквирське ВПУ» Власенко Л.В., Куницька Н.А., Корнійчук Н.А. провели профорієнтаційну роботу з учнями ЗОШ Попільнянського району Житомирської області.

Учні відвіданих  шкіл ознайомилися з професіями, які можна отримати у навчальному закладі. Також викладачі розповіли про перспективи та переваги навчання учнів у ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Учнів запросили на день відкритих дверей, який відбудеться  17 квітня 2019 року.


Профорієнтаційна робота

13.02.2019 р. майстрами виробничого навчання Гирою О.І., Петрівська Г.П., Майорко В.О. була проведена профорієнтаційна робота з учнями шкіл с. Мовчанівка(Ружинський р-н), Кам’яна Гребля та Дулицьке.

Учні ознайомилися з професіями, які можна здобути в ДНЗ «Сквирське ВПУ», та були запрошені на день відкритих дверей.


 

На даний момент 5 гостей на сайті