Наказ про створення центру професійної кар’єри

Положення про створення центру професійної кар’єри

План роботи Центру професійної кар’єри

Zoom конференція «Міжнародні стажування»

На базі освітнього закладу 30.01.2023 відбулась Zoom конференція «Міжнародні стажування» у Республіці Болгарія.
У конференції взяли участь здобувачі освіти ІІІ курсів за професією «Кухар;офіціант» та фахові молодші бакалаври.
Інформаційні матеріали щодо стажування в Болгарії мали змістовний характер та висвітлили в повній мірі можливості для здобувачів освіти проходження практики та стажування.

Тренінг “Мій професійний портрет”

Згідно з планом Центру кар’єри, для здобувачів освіти третього курсу, було проведено тренінг “Мій професійний портрет”.

На занятті здобувачі освіти створювали власний «Портрет професіонала/професіоналки», визначали свої сильні та слабкі сторони, слухали про важливість самовдосконалення та необхідність бути впевненими у собі, здійснювали оцінку власних кар’єрних можливостей, аналізували навички, які варто вдосконалити задля успішного майбутнього.

Як презентувати себе в Інтернеті

“Розкажи щось про себе” – знайоме запитання? Що ми відчуваємо у цей момент? Розгубленість, тривогу, паніку чи навпаки впевненість, рішучість та розслабленість? Все залежить від того, на скільки ми готові до цього запитання.
Самопрезентація – це наша розповідь про себе іншій людині чи групі людей з метою ближче познайомитися та досягти інших цілей. Зокрема, такою розповіддю ми можемо додати собі авторитету, справити позитивне враження, зацікавити, запам’ятатися, сформувати свій імідж.
Здобувачі освіти третього курсу на практичному занятті вчилися презентувати себе в Інтернеті та створювали власні резюме.

Зустріч з директоркою Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості

Центр кар’єри – це система кар’єрної навігації, важлива сполучна ланка між закладом професійно-технічної освіти із молоддю, ринком праці, роботодавцями і державними установами.
В рамках роботи Центру кар’єри освітнього закладу було проведено зустріч з директоркою Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості Світланою Кривушею.
Щоб допомогти молоді зорієнтуватися у світі професій, було надано корисні поради для подальшого працевлаштування, ознайомили з особливостями сучасного ринку праці.Презентували наявні вакансії, які можуть найбільше підійти здобувачам освіти.

Профоорієнтаційний захід «Моя успішна кар’єра в моїх руках»

Перед кожною людиною, рано чи пізно, постає вибір, ким стати у майбутньому. Варто зважити всі «за» і «проти», адже важливо, щоб обрана професія приносила задоволення.
Координатором центру кар’єри Діаною Вдовенко було проведено профоорієнтаційний захід «Моя успішна кар’єра в моїх руках».
Здобувачі освіти виконали практичну роботу , в якій висвітлили свої плани та аргументи, щодо важливості вибору кар’єри. Відповіді вразили, адже більшість здобувачів освіти мріють працювати по спеціальності, по якій отримують освіту.
Обирайте професію розумно- це невід’ємна частина життя!